JACOBS OTWARTY NA WALKĘ Z GOŁOWKINEM

Dodano: 9 maja 2015 03:38
JACOBS OTWARTY NA WALKĘ Z GOŁOWKINEM
Ryan Burton, Boxingscene
Ed Mulholland/Matchroom Boxing

Dwa tygodnie temu Daniel Jacobs (29-1, 26 KO) po raz pierwszy obronił tytuł mistrza świata wagi średniej federacji WBA w wersji Regular. Mistrzem pełnoprawnym pozostaje Giennadij Gołowkin (32-0, 29 KO), z którym pięściarz z Brooklynu chętnie by się zmierzył.

Kazach powszechnie uznawany jest za lidera tego limitu. Jego nokautujące ciosy sieją postrach, ale nie w oczach Jacobsa.

- To nie jest tak, że wszyscy unikają z nim walki. Ja na przykład nigdy czegoś takiego nie powiedziałem. Bardzo chętnie bym się zmierzył z "GGG", chodzi tylko o odpowiedni moment i czas. Nie możemy się kierować tylko tym czego chcą kibice. Jesteśmy w takim miejscu mojej kariery, w jakim chciałem być. Czekam więc na większe i jeszcze lepsze walki - stwierdził Jacobs.

Więcej informacji: Giennadij GołowkinDaniel Jacobs
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: LatajacyDywanik
Data: 09-05-2015 04:01:15
''Jego nokautujące sieją postrach, ale nie w oczach Jacobsa.'' Tam chyba brakuje słów ciosy albo uderzenia? :) Niby chce walczyć, ale niby jeszcze nie teraz. Kolejny z wymówkami :P
Autor: Pyskatyy
Data: 09-05-2015 09:13:57
W którym miejscu w tekście jest napisane, że Jacobs chce walki z Gołowkinem?
Autor: starycap
Data: 09-05-2015 12:11:51
Kolejny pierdas nie wie co gada. Myśli ,że to walka z kubusiem puchatkiem.
Autor: Maniek1986
Data: 09-05-2015 12:42:16
to kiedy bedzie odpowiedni moment i czas? jak Gienia pojdzie wyzej i zechce aby on sie odchudzał?
Autor: Maniek1986
Data: 09-05-2015 12:43:03
ggg powinni dawac wyplaty i cyfry w rekordzie bez walki tylko za pytaniem: walczysz z ggg? nie to -1 heheheh
Kalendarz imprez