PAWEŁ KŁAK O WSPÓŁPRACY Z MAĆKIEM SULĘCKIM PRZED DEBIUTEM W USA

Dodano: 26 marca 2015 21:49
PAWEŁ KŁAK O WSPÓŁPRACY Z MAĆKIEM SULĘCKIM PRZED DEBIUTEM W USA
Mariusz Serafin, Nagranie własne
Łukasz Furman

Jak wiadomo drogi Macieja Sulęckiego (19-0, 4 KO) i Andrzeja Gmitruka rozeszły się, ale w narożniku "Stricza" aż tak wielkich zmian nie będzie. Stanie w nim bowiem Paweł Kłak, asystent Gmitruka. To właśnie on będzie głównym szkoleniowcem Maćka podczas najbliższej walki, będącej jednocześnie debiutem Sulęckiego na amerykańskim ringu. O współpracy i najbliższych planach porozmawialiśmy z Kłakiem wczoraj - zapraszamy.

Mariusz Serafin

Mariusz Serafin

Mariusz Serafin to polski dziennikarz sportowy i działacz, od lat związany ze środowiskiem bokserskim. Przez wiele lat pracował jako redaktor w portalu Sporty-Walki.org i Bokser.org, gdzie publikował wywiady, relacje i komentarze dotyczące krajowej oraz międzynarodowej sceny bokserskiej. Jego doświadczenie dziennikarskie i znajomość środowiska sportowego zaowocowały objęciem funkcji Dyrektora ds. Mediów i Projektów Medialnych w Polskim Związku Bokserskim. W strukturach PZB odpowiada za komunikację z mediami, promocję wydarzeń oraz rozwój projektów wizerunkowych i informacyjnych. W Bokser.org dał się poznać jako autor fotorelacji z imprez bokserskich, producent, montażysta filmów, dokumentów, kulis gal, ważeń, konferencji prasowych, czy choćby treningów. To także twórca filmu dokumentalnego "Gołota" - o życiu i karierze najpopularniejszego polskiego pięściarza w historii.

Czytaj więcej najlepszych treści tego autora!
Więcej informacji: Maciej Sulęcki
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: maniekz
Data: 26-03-2015 22:25:53
Duże wyzwanie przed Pawłem, ale wydaje się być ogarnięty, a środowisko potrzebuje młodych trenerów. Gimitruk coś po sobie pozostawia, czego nie można powiedzieć o Łapinie który nie chce, albo i nie potrafi pomóc-wychować trenera.
Kalendarz imprez