PIOTR WILCZEWSKI PODSUMOWUJE WALKI WACHA I ŁASZCZYKA
Dodano: 13 grudnia 2014 10:38
Autor: Łukasz Famulski, Nagranie własne
Zdjęcie: MB Promotions
Piotr Wilczewski przeżywał trudne chwile od czwartkowego popołudnia, ale miejmy nadzieję ma już je za sobą. Wczoraj dojechał do swoich podopiecznych - Kamila Łaszczyka (19-0, 7 KO) oraz Mariusza Wacha (29-1, 16 KO), prowadząc do zwycięstw na ringu w Radomiu. Po gali poprosiliśmy go o podsumowanie występu obu pięściarzy. Posłuchajcie co nam powiedział.
Więcej informacji:
Kamil Łaszczyk
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: SilvinPavel
Data: 13-12-2014 12:47:09
Tak dla przypomnienia https://www.youtube.com/watch?v=9PLWaNmdVbk
Autor: 19majkel87
Data: 13-12-2014 15:09:12
Czy tylko mi się wydaje, czy Wilczewski jest nietrzeźwy:)
Autor: BrunonTrocki
Data: 13-12-2014 20:31:17
majkel Pocieszka małym koniaczkiem po wygranej podopiecznych to nic takiego - o ile ma jakies procenty we krwi. Wilku szacun u mnie zawsze ma, zdobył co mógł w ramach swoich możliwości, finansów oraz czasów. Z Abrahamem pokazał serce i OK, pozdrawiam go i dobrze mu życzę.
Autor: BrunonTrocki
Data: 13-12-2014 20:33:31
PS wydaje się być dobrym trenerem, mówi bokserom więcej niż Fiodor i jego "zapierdalaj w lewo i nic więcej" A wtopa z Masterem to chyba jednak kwestia, że zbyt dobrymi kolegami byli lub Masterowi odbniło w tamtym czasie, że sam wie lepiej.
Kalendarz imprez
