ZDJĘCIE DNIA: PAWEŁ GŁAŻEWSKI NA TRENINGU MEDIALNYM

Dodano: 2 grudnia 2014 21:35
ZDJĘCIE DNIA: PAWEŁ GŁAŻEWSKI NA TRENINGU MEDIALNYM
Redakcja, Team Sauerland
Polsat Boxing Night

Paweł Głażewski (23-2, 5 KO) i jego sobotni rywal - Jurgen Brahmer (44-2, 32 KO), spotkali się dziś w Oldenburgu na treningu medialnym promującym "mikołajkową" galę.

Popularny "Głaz" już za cztery dni stanie przed największym wyzwaniem, tocząc bój z mistrzem świata wagi półciężkiej federacji WBA w wersji Regular. Zobaczcie jak Paweł prezentował się dziś na tym treningu.

Więcej informacji: Paweł Głażewski
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Hangagod
Data: 03-12-2014 01:35:59
No jak wyjdzie z takim podwójnym ogipsowaniem jak na tej fotce, to będzie miał czym przypierdolić :D
Autor: lukaszenko
Data: 03-12-2014 07:12:56
Nie lubie zbytnio Glaza ale bede mu oczywiscie kibicowal..Brahmer to najslabszy obecnie mistrz tej kategorii ale co nie oznacza ze nie grozny..Wszystko zalezy od tego w jakiej obecnie formie jest Niemiec..ile zostalo z ringowej agresji..Glazewski to taki mocny sredniak..Dobrze przygotowany, przede wszystkim mentalnie ma szanse zostac mistrzem swiata..
Autor: Boban81
Data: 03-12-2014 08:57:48
@lukaszenko "Dobrze przygotowany, przede wszystkim mentalnie ma szanse zostac mistrzem swiata.." No chyba sam w to nie wierzysz.
Autor: lukaszenko
Data: 03-12-2014 09:34:35
Boban81 Tak jak napisalem..zalezy czy bedzie to Brahmer z walk z Macca czy Kuziemskim..ma juz swoje lata..
Kalendarz imprez