GONZALEZ DLA BURNSA W NOWYM LIMICIE
Dodano: 18 września 2014 16:07
Autor: Redakcja, Fightnews
Zdjęcie: Obraz własny
Po przenosinach do wagi junior półśredniej były mistrz świata dwóch niższych kategorii - Ricky Burns (36-4-1, 11 KO), poznał nazwisko rywala na kolejny występ.
Bojowy Szkot zaboksuje 4 października podczas gali w Leeds. Jego oponentem będzie Leonardo Esteban Gonzalez (22-5-1, 15 KO), a potyczkę zakontraktowano na dziesięć rund.
- Wierzę iż przenosiny w górę wpłyną na mnie korzystnie. W ostatnich walkach już naprawdę trudno było mi osiągać limit wagi lekkiej. Teraz natomiast zamiast na zbijaniu kilogramów mogę się skoncentrować na pracy w gymie z trenerem Tony Simsem. Mam zamiar zdobyć tytuł w trzeciej kolejnej kategorii - zapowiada Burns.
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: ghost
Data: 18-09-2014 22:04:18
Dziwna kariera Burnsa. Zaczął słabo, później szybko awansował, następnie szybko spadł. Ciekawe czy po przenosinach do super lekkiej znowu podskoczy.
Kalendarz imprez
