KONRAD DĄBROWSKI PO WYGRANEJ W RZESZOWIE
Dodano: 30 czerwca 2014 12:11
Autor: Piotr Fajks, Nagranie własne
Zdjęcie: Melina Pizano/Matchroom Boxing
Utalentowany Konrad Dąbrowski (5-1, 1 KO) podczas gali w Rzeszowie w końcu zanotował czasówkę, poddając Rafała Piotrowskiego (0-44-1) w końcówce drugiej rundy. Posłuchajcie co powiedział nam tuż po zejściu z ringu.

Piotr Fajks
Jako redaktor portalu odpowiadał za tworzenie i koordynowanie treści dotyczących krajowych i międzynarodowych sportów walki. Dbał o rzetelność publikowanych informacji, zrealizował liczne wywiady z zawodnikami i trenerami. Jego praca pomagała rozwijać społeczność fanów boksu i budować pozycję portalu jako wiarygodnego źródła wiedzy o tej dyscyplinie.
Czytaj więcej najlepszych treści tego autora!
Więcej informacji:
Konrad Dąbrowski
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: NietrzezwyTomasz
Data: 30-06-2014 12:44:42
Widzę, że Rafał Piotrowski jest na dobrej drodze do jubileuszowej "pięćdziesiątki" XDDD Może ma takie samo postanowienie jak Jackiewicz, tylko że w drugą stronę xD
Autor: boxingfan00
Data: 30-06-2014 13:14:34
No racja xD, ale beka z typa xD xD
Autor: jassin
Data: 30-06-2014 15:37:42
O ja... nigdy nie widzialem gorszego rekordu...
Autor: NietrzezwyTomasz
Data: 30-06-2014 15:57:17
Autor komentarza: jassinData: 30-06-2014 15:37:42 O ja... nigdy nie widzialem gorszego rekordu... * * * * * Znalazłoby się kilkunastu z podobnym XDD Np. temu panu poniżej też "parę" razy powinęła się noga, a kariera zaczynała się tak obiecująco, od zwycięstwa xDD http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=371522&cat=boxer
Autor: robsonpodlasie
Data: 30-06-2014 19:29:52
Pan powyżej w ostatniej walce zapewnił pierwsze zwycięstwo naszemu rodakowi, który nie ma już zera w rekordzie :)
Kalendarz imprez
