KOWALIOW: NIE BYŁEM ZASKOCZONY TYM, CO ZROBIŁ FONFARA

Dodano: 28 czerwca 2014 11:15
KOWALIOW: NIE BYŁEM ZASKOCZONY TYM, CO ZROBIŁ FONFARA
Ryan Burton, boxingscene.com
Ed Mulholland/Matchroom Boxing

Przygotowujący się do kolejnej obrony tytułu WBO w wadze półciężkiej Rosjanin Siergiej Kowaliow (24-0-1, 22 KO) przyznał, że nie był zaskoczony przeciętną postawą czempiona WBC Adonisa Stevensona (24-1, 20 KO) podczas majowej walki z Andrzejem Fonfarą (25-3, 15 KO).

Na gali w Montrealu "Polski Książę" urwał kilka rund, a w dziewiątej rzucił nawet faworyzowanego rywala na deski. To samo chciałby zrobić Kowaliow, który od dłuższego czasu nalega na pojedynek unifikacyjny z Kanadyjczykiem.

- Ten nokdaun nie był żadną niespodzianką. To ja miałem to zrobić. Sam chciałem posłać Stevensona na matę – stwierdził "Krusher".

Póki co Kowaliow, który boksuje na antenie innej stacji niż Stevenson, musi obejść się smakiem - 2 sierpnia zmierzy się nie z "Supermanem", a z Blake’em Caparello (19-0-1, 6 KO).

- To dobry zawodnik, niepokonany. Jest następny, więc w tej chwili to dla mnie najważniejsza walka – powiedział Rosjanin.

Więcej informacji: Andrzej FonfaraSiergiej Kowaliow
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: BYKZBRONXU2011
Data: 28-06-2014 11:29:31
Rusek go zabije
Autor: Elegancior
Data: 28-06-2014 11:45:17
"przeciętną postawą czempiona WBC Adonisa Stevensona" - To takie umniejszanie Andrzejowi, postawa Stevensona nie byla przecietna poprostu Fonfara byl twardy i przyjechal walczyc a nie klasc sie po ciosach.
Autor: rafaltheo
Data: 28-06-2014 13:23:15
W przeciwienstwie do wielu skonczonych idiotow ktorzy nie dawali zadnych szans Fonfarze, jak np KapralWiaredny, Kowaliew mial duzo racji. Oto wywiad z nim przed ta walka: http://www.przegladsportowy.pl/boks,siergiej-kowaliow-o-walce-andrzej-fonfara-adonis-stevenson,artykul,469811,1,290.html
Kalendarz imprez