SULĘCKI vs DION: CEREMONIA WAŻENIA
Dodano: 9 maja 2014 19:19
Autor: Łukasz Furman, Nagranie własne
Zdjęcie: Melina Pizano/Matchroom Boxing
W głównej walce wieczoru gai w Brodnicy Maciej Sulęcki (17-0, 3 KO) zmierzy się z Nicolasem Dionem (11-1, 1 KO) z Francji. Zobaczcie jak dziś obaj prezentowali się podczas ceremonii ważenia.
Więcej informacji:
Maciej Sulęcki
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: maniekz
Data: 09-05-2014 21:23:24
Jak się w tej walce Maciek znów pospina, to niech zacznie myśleć o psychologu sportowym, bo traci za dużo atutów w ringu przez niepotrzebną frustracje.
Autor: Furmi
Data: 09-05-2014 21:24:35
Ale on właśnie zaczął taką współpracę :)
Autor: maniekz
Data: 09-05-2014 23:18:37
@Furmi oby przyniosła efekty. Jak chłopaki zrozumieją że to ma tylko pomóc, to git. Kwestia też tego czy psycholog znajdzie klucz czy będzie próbował łomem. Za przykład powinien być brany: Andrzej Gołota. Gdyby on wchodził skupiony na celu, zamiast błądzić myślami, to walki wyglądały by inaczej. Z drugiej strony Władymir Kliczko który wypracował sobie wszystko to, co Witalij ma od urodzenia, czyli żelazna konsekwencja.
Kalendarz imprez
