BODZIO BOXING NIGHT W SUWAŁKACH W POLSAT SPORT OD GODZINY 19:30

Dodano: 1 marca 2014 15:04
BODZIO BOXING NIGHT W SUWAŁKACH W POLSAT SPORT OD GODZINY 19:30
Leszek Dudek, Informacja własna
Sylwester Wośko

Dziś wieczorem w Suwałkach odbędzie się organizowana przez Andrzeja Gmitruka gala Bodzio Boxing Night, z której transmisję przeprowadzi od godziny 19:30 telewizja Polsat Sport.

ZAPOWIEDŹ GALI W SUWAŁKACH >>>

W walce wieczoru zobaczymy mistrza RP w wadze średniej - Macieja Sulęckiego (16-0, 3, KO), który na dystansie dziesięciu rund sprawdzi się z Howardem Cospolitem (9-2-1, 4 KO). Rywal nie powinien sprawić Polakowi większych problemów, ale warto będzie zobaczyć, co prezentuje "Striczu" na nieco ponad dwa miesiące przed walką z naprawdę wymagającym przeciwnikiem.

Warto dodać, że to nie jedyne pięściarskie emocje tej nocy. O godzinie 3:00 w Polsat Sport rozpocznie się przekaz z gali HBO w San Antonio, gdzie odbędą się dwie arcyciekawe potyczki: Chavez-Vera II i Salido-Łomaczenko. Z kolei stacja Canal+ Sport od godziny 21:15 będzie transmitować galę z Glasgow, gdzie Ricky Burns (36-2-1, 11 KO) będzie bronił mistrzowskiego pasa w starciu z Terencem Crawfordem (22-0, 16 KO).

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: bak
Data: 01-03-2014 15:23:18
W walce wieczoru przyszły mistrz świata wagi średniej Maciej Sulęcki ;D
Kalendarz imprez