ALEKSIEJEW: WYKORZYSTAM SZANSĘ
Dodano: 20 listopada 2013 21:42
Autor: Redakcja, boxingscene.com
Zdjęcie: Obraz własny
Już w najbliższą sobotę Aleksander Aleksiejew (24-2-1, 20 KO) po raz pierwszy w karierze stoczy walkę o tytuł mistrzowski. Jego rywalem będzie posiadacz pasa IBF wagi cruiser - Juan Pablo Hernandez (27-1, 13 KO). Rosjanin zapewnia o świetnym przygotowaniu i obiecuje niespodziankę na niemieckim ringu.
- Wyciągnąłem wnioski ze swoich błędów. Walka o mistrzostwo świata jest dla mnie wielkim zaszczytem i chcę być nazywany mistrzem. Wykorzystam daną mi szansę. Jeśli zobaczę słabość w oczach Hernandeza, znokautuję go! - powiedział Aleksiejew.
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: TonySoprano
Data: 20-11-2013 22:01:21
Zarówno jednemu jak i drugiemu czegoś brakuje,dla mnie faworytem bezsprzecznym jest Hernandez,w sumie to świetny bokser,ale trochę bezpłciowy,ze 2 3 lata temu stawiałem go na pierwszym miejscu wśród Cruiserów,ale dziś myślę że taki Diablo czy Lebiediev by go po prostu poskładali.Za dużo gość ma przestoi,tak jakby nagle odechciewało mu się walczyć.
Autor: wojt986
Data: 20-11-2013 22:25:09
Bład w rekordzie ruska
Autor: wojt986
Data: 20-11-2013 22:30:50
Dokładne odniosłem takie samo wrażenie z tymi przestojami Kiedyś słyszałem że muszą go pobudzać, czy nawet zachęcać do boksowania co nie pasuje do charakteru kubańskich bokserów
Autor: milek762
Data: 20-11-2013 22:58:12
nie na temat ale na polsatsport.pl sensacyjny news że Fury podobno ogłosił zakończenie Kariery niewiem czy to "kaczka dziennikarska " narazie inne serwisy milczą ktoś coś wie może redakcja bokser.org??
Autor: Jajunio
Data: 20-11-2013 22:58:25
Liczę na nokaut na Hernandezie. To słabszy mistrz od Włodarczyka.
Autor: pankracy
Data: 20-11-2013 23:10:24
Zobaczymy co z tego wyniknie.Jak Aleksiejew wyjdzie do walki tak zmotywowany jak ostatnio Drozd z Masterem to wszystko jest możliwe nawet nokaut na Kubańczyku ale tak na chłodno stawiam 65% - 35% na Hernandeza.
Autor: odyniec
Data: 21-11-2013 06:09:30
Hernandez będzie faworytem ale licze na ruska Hernandez to kolejny leniwy kubanczyk którego trzeba popychac do walki bo on tak jak większość jego rodakow "na wolności" ma hamulec w dupie wbudowany niby trzyma forme itd. ale w ringu co kilka rund staje i wygląda jakby chciał powiedzieć ze ma dość i mu się już nie chce
Kalendarz imprez
