HOPKINS: PRESJA SPOCZYWA NA MNIE

Dodano: 6 czerwca 2013 19:05
HOPKINS: PRESJA SPOCZYWA NA MNIE
Boxing Photos, boxingscene.com
Obraz własny

Ponad miesiąc pozostał do walki legendarnego Bernarda Hopkinsa (53-6-2, 32 KO) z Karo Muratem (25-1-1, 15 KO). Jeśli "Kat" obroni swój tytuł IBF wagi półciężkiej, pobije swój własny rekord dotyczący najstarszego mistrza w historii boksu. Dziś odbyła się konferencja prasowa, na której Murat pojawił się... na ekranie telewizora. Pięściarz uczestniczył w konferencji za pomocą przekazu wideo.Amerykanin z szacunkiem wypowiedział się o rywalu i twierdzi, że odczuwa presję. Czy tak doświadczony lis jak Hopkins obawia się Murata, czy jedynie stara się wypromować pojedynek z anonimowym na rynku amerykańskim Niemcem?- Jeśli nie znacie Karo Murata, poznacie go 13 lipca. Myślę, że powinniście zwrócić na niego uwagę, to obowiązkowy pretendent, który jest głodny tytułu. Presja spoczywa na mnie, nie na nim. Ludzie liczą na mnie ze względu na to, kim jestem, czego dokonałem. Na tym etapie kariery każdy przeciwnik jest dla mnie niebezpieczny. Muszę jednak patrzeć w przyszłość. Przed odejściem na emeryturę chcę super walki, a Murat stoi mi na drodze. To dla mnie bardzo ważna walka. Jestem pod dużą presją - powiedział Hopkins.

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Paxy
Data: 06-06-2013 20:29:32
Wyraźnym faworytem jest Hopkins- a co do tego szacunku, ma się to nijak do tekstów o lewym jak młot pneumatyczny i ograniczeniach Murata.
Autor: LegiaPany
Data: 06-06-2013 20:38:33
hopek zasluzyl na taka lekka walke.....a po niej jakies nowe powazne wyzwanie
Autor: milosz762
Data: 06-06-2013 21:52:08
Muarat Solidny nic więcej ale w wieku Hopkinsa 48 lat nikogo nie powinien lekceważyć ale inne opcji niż pewną wygraną Hopkinsa nie widzę potem może Cleverly z tą presją przesadza kurtuazyjna wypowiedz na poziomię Hopkinsa!
Autor: BronuarKomuszenko
Data: 06-06-2013 22:08:05
Murat jest prosty jak chłop od pługa, będzie łatwiejszym przeciwnikiem dla B-hopa od Cłouda który wirtuozem żadnym nie był, łatwe pieniądze dla Bernarda, ale później będą już schody bo Cleverly jest klasę wyżej od Clouda czy dwie klasy od Murata, i właśnie czekam na ta walkę, myślę że B-hop vs Cleverly odbędzie się w UK na którymś z dużych stadionów, choć Bernard mówi też coś o Frochu który byłby wymarzonym przeciwnikiem ze względu na styl
Kalendarz imprez