MARES: DLA RIGO JESZCZE RAZ ZEJDĘ DO 122 FUNTÓW

Dodano: 10 maja 2013 14:22
MARES: DLA RIGO JESZCZE RAZ ZEJDĘ DO 122 FUNTÓW
Ryan Burton, boxingscene.com
Obraz własny

Abner Mares (26-0-1, 14 KO) po zdobyciu tytułu w trzeciej kategorii wagowej nie zamierza spocząć na laurach. Meksykanin chce walki, której domagają się kibice - z legendarnym Guillermo Rigondeaux (12-0, 8 KO).Mares nie zamierza unikać największego na horyzoncie wyzwania i czuje się gotowy. Organizacja pojedynku może być trudna ze względu na to, że pięściarze walczą w dwóch grupach zawodowych, które od dłuższego czasu są skłócone.- Nie boję się Rigondeaux. Nigdzie nie uciekam. Wręcz odwrotnie - czekam na ten pojedynek i chcę z nim walczyć. Chcę Rigo, nie boję się, nie uciekam - powiedział Mares.Mares twierdzi, że tylko pojedynek z wielkim Kubańczykiem może zmotywować go do zejścia niżej z wagą.- Dla Rigo mogę powrócić do super koguciej. To jedyna walka, która interesuje mnie w niższej wadze. Męczyłem się robiąc limit 122 funtów, dużo mnie to kosztowało, jednak dla Kubańczyka mogę zrobić to jeszcze raz - powiedział Mares.

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: gregor07
Data: 10-05-2013 17:38:09
A po walce będzie płacz, że zakatował się robiąc limit, nie miał siły i dlatego przegrał.
Autor: BronuarKomuszenko
Data: 10-05-2013 18:59:17
Mogą na siebie szczekać z Rigonem bo i tak raczej do walki niedojdzie z powodu konfliktu interesów pomiędzy TR a GBP choć odpowiednie sumy położone na stole coś mogły by zmienić
Autor: BronuarKomuszenko
Data: 10-05-2013 18:59:17
Mogą na siebie szczekać z Rigonem bo i tak raczej do walki niedojdzie z powodu konfliktu interesów pomiędzy TR a GBP choć odpowiednie sumy położone na stole coś mogły by zmienić
Autor: pankracy
Data: 10-05-2013 19:15:43
Z Rigo nie da się wygrać na punkty przynajmniej przez najbliższe 2, 3 lata kiedy będzie w swoim prime a o KO/TKO na nim nawet nie wspominam.To tyle na ten temat.
Autor: WielkiPies
Data: 10-05-2013 19:17:53
A to ciekawe ! Jestem za !!! Zróbmy to !!! (Raczej: zróbcie to). Nawet PPV bym wykupił, najdroższe nawet.
Kalendarz imprez