SZPILKA TUŻ PO WALCE

Dodano: 21 kwietnia 2013 06:20
SZPILKA TUŻ PO WALCE
Redakcja, Nagranie własne
Obraz własny

Wczoraj późnym wieczorem Artur Szpilka (14-0, 11 KO) dopisał do swojego rekordu kolejne znane nazwisko, chociaż sposób w jaki pokonał Tarasa Bidenkę (28-6, 12 KO) na pewno pozostawił lekki niesmak. Zobaczcie co popularny "Szpila" powiedział będąc jeszcze w ringu.

Więcej informacji: Artur Szpilka
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Jedrusjestem
Data: 21-04-2013 08:33:06
Szpila zasłużenie wygrał, Bidenko mocny skurczybyk z ciężkimi łapkami bił piękne kombinacje ale to niewystarczylo na Artura.
Autor: towarzysz
Data: 21-04-2013 08:46:47
wygral na punkty ??? przeciwnicy coraz mocniejsi, to napewno mial ciezko. ale w koncu to twardziel, grypser, siedzial w karcerze o zaostrzonym rygorze, wiezienia amerykanskie, to przy tym pikus. on przyzwyczajony. hehehe mistrz, nie ma co. tak jak wawrzyk , kolodziej, oni tez juz mistrzowie i twardziele, szol robia.
Autor: WARIATKRK
Data: 21-04-2013 11:00:02
ale wieśniaki i janusze Szpila mówi a oni krzyczą i dmuchają w trąbkę z odpustu wiocha i tyle...
Autor: Lukaszz
Data: 21-04-2013 11:20:36
WARIATKRK Dlatego ja nie dolożylem się do tego cyrku i wolalem zostać w domu, by móc śledzić zdecydowanie ciekawsze gale z Anglii i Ameryki :)
Autor: Cooperek
Data: 21-04-2013 12:38:09
Po co oni gwiżdżą, czego się spodziewali? Tak to jest jak się kupuje bilety na "randkę w ciemno" gdzie przeciwnik jest podawany w ostatniej chwili a promotor mami publikę, że to będzie świetny przeciwnik. Nie mam nic do tych kibiców, żal mi ich bo chcieli spędzić fajny wieczór. Po prostu nauczka na przyszłość.
Kalendarz imprez