LEAPAI NA GALI WILLIAMSA

Dodano: 21 stycznia 2013 08:58
LEAPAI NA GALI WILLIAMSA
Piotr Jagiełło, Informacja prasowa
Obraz własny

Kreowany do niedawna na australijską nadzieję wagi ciężkiej Alex Leapai (26-4-3, 21 KO) kolejny pojedynek stoczy 8 lutego w Queensland. Głównym wydarzeniem gali będzie potyczka byłego rugbysty Sonny B. Williamsa (5-0, 3 KO) z Fransem Bothą (48-8-3, 29 KO).

Rywalem walczaka pochodzącego z Samoa będzie Matt Hicks (13-7-1, 12 KO).

Leapai do kwietnia ubiegłego roku mógł chwalić się serią dziewięciu zwycięstw z rzędu, w tym ośmiu przed czasem. Okazały bilans "Lionhearta" bezpardonowo przerwał Kevin Johnson, pokonując go przez techniczny nokaut w rundzie dziewiątej. Pogromca Travisa Walkera aktualnie jest w posiadaniu tytułów WBO Asia Pacific i WBO Oriental, co pozwala mu plasować się na 10. miejscu w rankingu kategorii ciężkiej tejże federacji.

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: adam12
Data: 21-01-2013 14:23:14
Wirtuozem techniki to on nie jest, ale cholernie lubię gościa. Ma wzorowe kopnięcie, w miarę twardą banię, jest agresywny i widowiskowy.
Kalendarz imprez