JENNINGS: TO BYŁO CHORE
Dodano: 23 grudnia 2012 17:00
Autor: Keith Idec, boxingscene.com
Zdjęcie: Obraz własny
Wczoraj podczas gali w Bethlehem Tomasz Adamek (48-2, 29 KO) pokonał niejednogłośną decyzją sędziów Steve'a Cunninghama (25-5, 12 KO), jednak wynik wzbudził spore kontrowersje. Nie zgadza się z nim również Bryant Jennings (16-0, 8 KO), jeden z największych prospektów królewskiej dywizji.- Myślę, że Steve wygrał wyraźnie. Używał lewej ręki przez całą walkę. Adamek miał swoje momenty, jednak to nie wystarczyło. Zrywał się do ataków, ale nie był efektywny. Moim zdaniem to było totalne oszustwo - powiedział Jennings.Jennins jest zniesmaczony całą sytuacją i okazuje wsparcie Cunninghamowi.- Nie moge sobie wyobrazić jak Steve czuje się teraz. Dał świetną walkę i wygrał. To było chore, nie popieram tego - dodał Jennings.
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: voutan
Data: 23-12-2012 18:40:15
Wychodzi polactwo i zawiść z Jenningsa ;)
Autor: stanislawbiesiada
Data: 23-12-2012 18:44:08
Niestety tak jak biały akceptuje mudzin niewolnik. Tak czarny nadal nie nawidzi białego. Biały kat! Jakby Adamek był czarny, to by śpiewali inaczej.
Autor: mephisto
Data: 23-12-2012 18:50:36
Roach przed ostatnią rundą powiedział wyraźnie - kto wygra tę rundę wygra walkę. Adamek wygrał 12 rundę, więc niech wszyscy p.... hejterzy, których najczęściej z polską łączy polskie nazwisko i język przestaną p.....!
Autor: endriu
Data: 23-12-2012 18:53:40
Was to pogieło na maxa
Autor: Polak93
Data: 23-12-2012 18:56:04
Ja na swojej karcie o czym już wczoraj pisałem miałem werdykt 114-114,czyli remis.Sporo rund wyrównanych,ze nie bardzo wiedziałem jak punktować.Wygrana Adamka moim zdaniem nie jest wielkim skandalem. Dlaczego jest taki szum wokół tego? Adamek dał najgorszą walkę w swojej karierze,był ociężały,bez pomysłu,bez pracy nóg.Zadawał zaskakująco mało ciosów,polując na nokautujący cios,który nie przyszedł.Cunn natomiast,który był tu skazywany na pożarcie i przegraną przez KO pokazał sie z naprawdę dobrej strony po tych walkach z Hernandezem i Gavernem.Co teraz powinien zrobić Góral? Wydaje mi się,że skoro walka ma być w Polsce to powrócić do korzeni.Do współpracy z trenerem Andrzejem Gmitrukiem,a jeśli w USA zmienić Bloodwortha na trenera Global Boxing Jamesa Ali Bashira,który moim zdaniem obecnie jest jednym z lepszych fachowców na tamtejszym rynku.Odpadłaby wówczas jednak walka z Władymirem.
Autor: Polak93
Data: 23-12-2012 18:57:13
endriu Schudłeś już grubasie?
Autor: Feliks
Data: 23-12-2012 19:34:12
Jennings tez mi autorytet , jak go Wilder wyzwal na pojedynek to stchórzył!!! To niech lepiej zamknie morde i dalej nabija rekord z bummami!!! A moze mezmie Cunna?!!!
Autor: Hubosz
Data: 23-12-2012 19:51:33
Zastanawiające jest, że oprócz nielicznych, naprawdę nielicznych skorumpowanych polskich "fachowców", każdy ekspert lub pięściarz widział wygraną Cunna. Więc jak ktoś mi tu pisze, że Adamek wygrał zasłużenie "bo chciał walczyć" to mi się rzygać chce.
Kalendarz imprez
