CHRIS BYRD PRZEPYTUJE CUNNINGHAMA
Dodano: 14 grudnia 2012 11:52
Autor: Redakcja, The Byrd's Eye View
Zdjęcie: Sylwester Wosko
Steve Cunningham (25-4, 12 KO), który 22 grudnia w Bethlehem skrzyżuje rękawice z Tomaszem Adamkiem (47-2, 29 KO), był niedawno gościem internetowego programu prowadzonego przez Chrisa Byrda - „The Byrd's Eye View”. W pierwszej części wywiadu dwaj byli mistrzowie świata rozmawiali o dorastaniu w Filadelfii i początkach bokserskiej kariery „USS”. Cunningham opowiedział między innymi o pierwszej zawodowej walce z Normanem Jonesem, o której został poinformowany na kilka godzin przed wyjściem do ringu. - Walczyliśmy w jego gymie, wygrałem, wziąłem tysiąc dolarów i od razu poszedłem do supermarketu – wspomina 36-letni Amerykanin.Druga część rozmowy zostanie opublikowana w przyszły czwartek.
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: milosz762
Data: 14-12-2012 12:45:07
zapisał się w historiii najbrdziej zasłynoł że pokonał kontuzjowanego vitlija Kliczke
Autor: MLJ
Data: 14-12-2012 13:15:11
Pokonał też Holyfielda i Tue. Trzeba przyznać że Byrd potrafił walczyć z silnymi zawodnikami "Wygrana" nad Vitem podnosi jescze bardziej jego rangę ,ale i tak potrafił w ringu naprawdę sporo.Przyjemnie sie go oglądało.Dla mnie to taka lepsza wesja Eddie Chambersa..Szkoda że na koniec kariery dał sie oklepać Povietkinowi..
Autor: raVadrian
Data: 14-12-2012 13:16:49
Sympatyczni goście, o Byrdzie to już wiedziałem wcześniej. A Cunninghama też lubię i szkoda mi go. Utalentowany bokser, który się nie dorobił i nie dorobi, bo na jego pech ma warunki fizjologiczne przystosowane do najmniej poważanej, najbardziej lekceważonei i najmniej popłatnej katygorii wagowej w boksie zawodowym. I szkoda mi go, że dostanie wpierdol od Adamka, choć kibicuję rodakowi.
Autor: milosz762
Data: 14-12-2012 13:38:29
ja tęz lubie obu Byrd pokazywał klase na przełomie wieków. wygrane z holyfieldem i tua coś znaczą Cunighamam też lubie ale dostanie od Adamka tak to widze
Autor: ojciecZradiaMAryja
Data: 14-12-2012 14:54:19
a nie lepiej w przyszlym roku w czwartek albo w za rok w czwartek
Kalendarz imprez
