25 STYCZNIA PROWODNIKOW vs PAGARA
Dodano: 6 grudnia 2012 14:00
Autor: Piotr Jagiełło, fightnews.com
Zdjęcie: Obraz własny
Pochodzący z Filipin Jason Pagara (30-2, 19 KO) będzie kolejnym rywalem Rusłana Prowodnikowa (22-1, 15 KO). Walka ta będzie główną atrakcją gali w nowojorskiej Veronie transmitowanej przez ESPN w ramach znanego cyklu "Friday Night Fights". Zwycięzca wzbogaci się o pas WBO Inter-Conti w wadze junior półśredniej.
Rosjanin jest jednym ze stałych sparingpartnerów samego Manny’ego Pacquiao. 28-latek na co dzień trenuje pod skrzydłami trenera Freddiego Roacha.
Przed pojedynkiem wieczoru zobaczymy konfrontację Tony’ego Luisa (15-0, 7 KO) z Miguelem Gonzalezem (20-3, 15 KO).
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: AlfaiOmega
Data: 06-12-2012 14:30:22
PAWEL WIERZBICKI W FINALE MLODZIEZOWYCH MISTRZOSTW SWIATA KTORE ODBYWAJA SIE W EREWANIU !!! dzis pokonal reprezentanta anglii i mysle ze bedziemy miec mistrza swiata poniewaz rusek ktory czeka na niego w finale nie jest lepszy od dzisiejszego przeciwnika :) co ciekawe w 3 rundzie obaj byli liczeni zarowno wierzbicki jak i williams.
Kalendarz imprez
