RIOS: TO BĘDZIE KRWAWA MASAKRA

Dodano: 5 października 2012 17:08
RIOS: TO BĘDZIE KRWAWA MASAKRA
Piotr Jagiełło, fightnews.com
Obraz własny

Niepokonany były mistrz świata Brandon Rios (30-0-1, 21 KO) i czołowy pretendent Mike Alvarado (33-0, 23 KO) w następną sobotę mają stworzyć pięściarskie widowisko, które zostanie zapamiętane na długie lata. Jedni z głównych bohaterów gali w Home Depot Center są w bojowych nastrojach i nakręcają publikę szumnymi zapowiedziami.

Alvarado swój wojowniczy charakter pokazał chociażby w starciu z Breidisem Prescottem, kiedy przegrywał na punkty i w ostatniej rundzie zdołał wykończyć Kolumbijczyka po niezapomnianej wojnie.

- Jestem podekscytowany. Wiem, że wielu sympatyków cieszy się na myśl o tym pojedynku. Dla mnie i Brandona to będzie dobry sprawdzian. Wykonam nakreślony plan, będę walczył do samego końca, do ostatniego gongu, do momentu aż nie odniosę zwycięstwa. Bez wątpienia czeka nas potyczka pełna zwrotów akcji i nieustających ataków. Jestem na to gotowy i nie mogę się już doczekać – powiedział "Mile High".

Z kolei "Bam Bam" Rios nie owija w bawełnę i stawia sprawę jasno – ring zamieni się w rzeźnię.

- Przygotujcie się na krwawą masakrę! Tę walkę będzie trzeba oglądać na stojąco przez cały czas. Nadal czekam na swój bój w stylu Gatti vs Ward. Mówiłem już mojemu trenerowi, że czekałem na takie wyzwanie całe życie. Chcę coś udowodnić. Zamierzam go znokautować – dodał Rios.

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: czejen47
Data: 05-10-2012 17:46:01
jedna z bardziej elektryzujacy walk w ostatnim czasie. bedzie to typowy clash of styles. moim zdaniem nieodwodniony Rios powinien wygrac te walke. jego niszczycielskie podbrodkowe w poldystansie zadecyduja
Autor: Rysiuzdw
Data: 05-10-2012 19:40:03
O jak ja nie lobie Riosa ,mam nadzieje ze Alvarado go wykończy .Nawet postawie sobie na to z dyszke albo dwie.
Autor: lubieznyzenon
Data: 05-10-2012 20:01:44
Oj Alvarado pójdzie na bitkę, a wtedy pewnie przegra. Nie wiem tylko jak będzie z wagą Riosa. Jego trup, widoczny na zdjęciu, ważył chyba tylko 3 funty poniżej junior półśredniej.
Kalendarz imprez