SIEDMIU POLAKÓW W RANKINGU IBF

Dodano: 25 września 2012 17:07
SIEDMIU POLAKÓW W RANKINGU IBF
Redakcja, IBF-USBA
Obraz własny

Federacja IBF opublikowała swój ranking za miesiąc sierpień, a w nim znalazło się kilku naszych pięściarzy.W wadze ciężkiej na czwartej pozycji znajduje się Tomasz Adamek (47-2, 29 KO), ale pierwsze dwie lokaty są nieobsadzone, zaś "Górala" wyprzedza jedynie Kubrat Pulew. W rzeczywistości więc były mistrz świata dwóch dywizji jest drugi. Co ciekawe trzynasty po debiucie w tym limicie jest dawny rywal Adamka - Steve Cunningham.W kategorii cruiser najwyżej ze wszystkich rozstawiono Pawła Kołodzieja (30-0, 17 KO), bo choć "Harnaś" jest drugi, to przed nim nie ma nikogo. Ósme miejsce przypadło w udziale Mateuszowi Masternakowi (28-0, 21 KO).Również ósmy, tylko w wadze półciężkiej, jest trenujący obecnie w USA Grzegorz Soszyński (21-1-1, 10 KO), a inny z naszych "polonijnych" bokserów - Andrzej Fonfara (22-2, 12 KO), jest czternasty.Czternastą lokatę w dywizji junior średniej utrzymał Damian Jonak (34-0-1, 21 KO), podobnie jak Rafał Jackiewicz (42-10-1, 21 KO), który podobnie jak przed miesiącem jest szósty w kategorii półśredniej.

Więcej informacji: Paweł Kołodziej
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: KapralWiaderny
Data: 25-09-2012 17:12:56
'W wadze ciężkiej na czwartej pozycji znajduje się Tomasz Adamek (47-2, 29 KO), ale......... pierwsze dwie lokaty są nieobsadzone" Co za debile w tych organizacjach :) Jak nie ranking z dupy wzięty to nie obsadzają miejsc hehe to ja moze proponuje wogóle nikogo nie umieszczać w pierwszej 10-tce....bo np nikt nie zasługuje hehe
Autor: KapralWiaderny
Data: 25-09-2012 17:14:31
Czyli po rozszyfrowaniu mega zagadki dla tęgich mózgów wychodzi ze w IBF Kubrat Pulew jest teraz number one
Autor: KapralWiaderny
Data: 25-09-2012 17:17:09
Nastepny "kwiatek" : "W kategorii cruiser najwyżej ze wszystkich rozstawiono Pawła Kołodzieja (30-0, 17 KO), bo choć "Harnaś" jest drugi, to przed nim nie ma nikogo." Co za debile :P Jakby chodziło o Warda czy innego Pavlika to by dali numer jeden bez robienia cyrków. Swoją drogą gratulacje Harnaś !
Autor: un4given
Data: 25-09-2012 17:39:26
A Jonak znów za nisko. Pewnie IBF nie uwzględnił ostatniego imponującego zwycięstwa Damiana, który pokonał na dystansie 6 rund niebezpiecznego Węgra.
Autor: Tarciu
Data: 25-09-2012 18:08:53
IBF ceni zwycięstwa nad "niebezpiecznymi Węgrami" niemal tak samo wysoko, jak nad "groźnymi Słowakami".
Autor: Krzyzak
Data: 25-09-2012 18:46:21
Kolodziej powinien być obok Masternaka
Kalendarz imprez