BROOK MIERZY W HATTONA

Dodano: 25 września 2012 16:52
BROOK MIERZY W HATTONA
Redakcja, boxingscene.com
Obraz własny

Kell Brook (28-0, 18 KO) wyjawił, że dostał ofertę stoczenia walki z mistrzem świata federacji WBO - Timothym Bradleyem (29-0, 12 KO), ale odrzucił ją i zamierza skupić się na osiągnięcu pozycji pretendenta z ramienia IBF, której pas dzierży obecnie Randall Bailey (43-7, 37 KO).

20 października Brook zaboksuje w Sheffield ostateczny eliminator z Argentyńczykiem Hectorem Salidivią (41-2, 32 KO). W przypadku zwycięstwa, o tytuł mistrza świata powalczy w 2013 roku, a jeśli zdobędzie pas, chciałby go bronić w pojedynku z wracającym Rickym Hattonem (45-2, 32 KO).

- Będę z zainteresowaniem oglądał najbliższy występ Ricky'ego Hattona - zdradził "Special K". - Pojedynek z nim w przyszłym roku byłby absolutnym hitem na Wyspach Brytyjskich. Kiedy walczyłem z jego bratem Matthew, okazało się, że nazwisko Hatton wciąż wiele znaczy. Z Rickym bez wątpienia wypełnilibyśmy wielki stadion.

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: SprytnyDeni
Data: 25-09-2012 19:28:34
Brook nie wygra ani z Bradleyem ani z Alexandrem. To domowy mistrz, który walczy tylko w Sheffield i w domu jego kariera zostanie. A Hatton nie doczeka bez porażki do ich starcia.
Autor: Polak93
Data: 25-09-2012 20:02:33
Szkoda,że go Carson Jones nie skończył.Może rewanżyk panie Brook?
Autor: odyniec
Data: 26-09-2012 08:04:25
to utalentowany koles ale prowadzony po angielsku tzn balonik nadal jest pompowany az spadnie na ryj z wysokiego pulapu jak hatton i khan mial okazje walczyc o pas i zrezygnowal ? od razu smierdzi
Autor: pankracy
Data: 26-09-2012 12:16:40
Który to już z kolei eliminator Brooka bo już się pogubiłem?
Kalendarz imprez