ARUM: MANNY JUŻ NIEDŁUGO ZDECYDUJE
Dodano: 30 sierpnia 2012 18:24
Autor: Ronnie Natanielsz, boxingscene.com
Zdjęcie: Obraz własny
Zaczyna się klarować data kolejnego pojedynku jednego z najlepszych pięściarzy na naszym globie, Manny'ego Pacquiao (54-4-2, 38 KO). Promotor Filipińczyka, Bob Arum ustalił ze swoim podopiecznym dwie możliwe daty i będzie to 1 lub 8 grudnia tego roku. Na wybór oponenta będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ponieważ team "Pac Mana" nadal nie otrzymał zwrotnej propozycji od Miguela Cotto (37-3, 30 KO).- Jestem spokojny. Pacquiao powiedział, że zawalczy 1 lub 8 grudnia i tak się stanie. Nie otrzymaliśmy jeszcze ostatecznej propozycji od teamu Cotto, jednak dostaliśmy je już od Marqueza i Bradleya. Czekamy jeszcze na odpowiedź od Portorykańczyka i wtedy Manny zdecyduje z kim zawalczy w grudniu - powiedział Arum.
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: liscthc
Data: 30-08-2012 20:19:53
Od prawie miecha czytam to samo!!! "Już jutro","Już we wtorek","już w niedzielę","już niedługo".Dla mnie to chore,news dla samego newsa,beztreściwy.
Autor: MrAdam
Data: 30-08-2012 20:56:25
Może to redakcje tworzą mity...
Autor: zyphar
Data: 30-08-2012 20:57:11
wbrew pozorom można tu wyciągnąć pewne wnioski - jeżeli ma już oferty od dwóch w/w a specjalnie czeka na odp. Cotto to założyć należy że on jest priorytetem - o ile oczywiście to co jest napisane jest prawdą
Autor: lubieznyzenon
Data: 30-08-2012 21:19:49
A ja mam inną teorię spiskową - być może z samym Pacquiao jest coś nie tak? Te jego religijne odchyły, poprzedzone przecież siedzeniem w kasynach - może Manny'emu najzwyczajniej w świecie odpierdala? Może sam już nie ma za bardzo ochoty walczyć, ale jest namawiany przez wszystkich wokół, bo jest maszynką do zarabiania hajsu?
Autor: Deter
Data: 30-08-2012 22:16:48
liscthc Problem w tym, że Arum nie powiedział tego, co cytuje redakcja. Oni się kompromitują na każdym kroku.
Autor: Deter
Data: 30-08-2012 22:18:57
lubieznyzenon Przedziwaczna teza :) Sądzisz, że Pacman nie ma ochoty zarobić kolejnych kilkadziesiąt milionów... i walczy tylko dlatego, że ktoś go namówi? Religijne odchyły?
Autor: Owerfull
Data: 30-08-2012 22:38:56
Tytuł tematu powinien brzmieć : MANNY PACQUIAO : BOB ARUM JUŻ NIEDŁUGO ZDECYDUJE !
Autor: Deter
Data: 31-08-2012 01:10:00
Owerfull Ty też nie umiesz cytować?
Autor: Owerfull
Data: 31-08-2012 03:29:10
Deter, nie widzisz, że to jest trolling ?. Nie usprawiedliwiam się, taka prawda. Poza tym co mam cytować ?, sam przecież wymyśliłem ten napis.
Autor: Grzywa
Data: 31-08-2012 04:33:38
Many stal sie kaprysna gwiazdka a z nim cala grupa baletowa. Juz w ostatniej walce to jego nawrocenie i rozciaganie w nieskanczonasc przygotowan do walki wplynelo na moje decyzje iz nigdy wiecej zadnych ppv. Przykre gdy z boksera robi sie kapryszaca primadonna.
Kalendarz imprez
