WILDER POSPARUJE Z HARRISONEM
Dodano: 20 sierpnia 2012 15:47
Autor: Piotr Jagiełło, boxingnews24.com
Zdjęcie: Obraz własny
Kreowany na przyszłego mistrza świata wagi ciężkiej Deontay Wilder (24-0, 24 KO) ma pomóc Audley’owi Harrisonowi (28-5, 21 KO) w przygotowaniach do jego walki z Davidem Pricem (13-0, 11 KO). Dysponujący wspaniałym rekordem Amerykanin będzie pełnił funkcję jednego z głównych sparingpartnerów "A-Force’a" przed zaplanowaną na 13 października potyczką o tytuł mistrza Wspólnoty Brytyjskiej.
"Bronze Bomber" zapewne dobrze sprawdzi się w roli kopii Price’a, ponieważ ma podobne do niego warunki fizyczne. Wilder powinien również być w dobrej formie fizycznej, bo od ostatniego pojedynku z jego udziałem minęły nieco ponad dwa tygodnie.
Bokser z Alabamy wcześniej miał okazję trenować u boku m.in. Tomasza Adamka i Davida Haye’a.
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: baxx
Data: 20-08-2012 17:06:54
chyba Harrison postanowił ten ostatni raz podejść do walki na poważnie. Dla Wildera mogą być ciekawe sparingi. Oczywiście Omdlej to żadna czołówka światowa (jak Haye i Adamek), ale w tej chwili i tak byłby najpoważniejszym testem w karierze dla Wildera.
Autor: liscthc
Data: 20-08-2012 22:17:02
Kurcze Alabama to chyba tak zwany "biały stan",nie jestem rasistą,nawet mi do tego bardzo daleko,ale znam kogoś kto czarnoskórych nie wielbi i dał mi bluzę Alabama bo powiedział że to jeden z lepszych stanów w kwestii rasizmu.Ale co tam,bluzę noszę bo jest fajna,ale rasizm uważam za głupotę,choć niektórych rozumiem w tej kwestii.Wszak każdy ma swoje jazdy/urojenia.Ja z tym problemu nie mam.
Kalendarz imprez
