GUERRERO RZUCA WYZWANIE MAYWEATHEROWI

Dodano: 29 lipca 2012 11:15
GUERRERO RZUCA WYZWANIE MAYWEATHEROWI
Redakcja, fighthype.com
Obraz własny

Na konferencji prasowej po pokonaniu Selcuka Aydina (23-1, 17 KO) nowy tymczasowy mistrz WBC w wadze półśredniej Robert Guerrero (30-1-1, 18 KO) raz jeszcze stwierdził, że jest gotowy do walki z królem P4P Floydem Mayweatherem Jr (43-0, 26 KO).- Powróciłem. Jestem bardzo podekscytowany. Jeżeli Floyd Mayweather chce odzyskać swój tytuł, jest on tutaj, może przyjść i spróbować mi go odebrać – powiedział „Duch”, dodając, że jeżeli "Money" nie przyjmie wyzwania, chętnie zmierzy się z innymi zawodnikami z czołówki.O walce Guerrero z Mayweatherem mówiło się już na początku roku, ale obóz niepokonanego Amerykanina wybrał ostatecznie bardziej dochodowy pojedynek z Miguelem Cotto. „Money” przebywa obecnie w więzieniu, gdzie odsiaduje wyrok 87 dni pozbawienia wolności za przemoc wobec matki swoich dzieci. Dzięki dobremu sprawowaniu na wolność wyjdzie jednak wcześniej, bo już 3 sierpnia. Prawdopodobnie pod koniec roku stoczy kolejną walkę.

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: KOSTROMA
Data: 29-07-2012 11:29:20
Zawiodłem się trochę na Guerrero.Spodziewałem się większej dominacji z jego strony.Co do Aydina to określenie mini Tyson zastąpił bym określeniem mini Abraham!
Autor: Paulpolska
Data: 29-07-2012 11:30:02
Chyba przegina. Pokonanie Aydina to nie wyczyn na miarę walki z Floydem. Dla niektórych Guerrero jak i Aydin to wciąż anonimowi pięściarze. Żeby walczyć z Floydem trzeba mieć status gwiazdy a nie tytuł interim. Żal tylko Aydina który lata czekał na taką walkę i zawsze mu uciekała obok nosa a teraz szanse zmarnował
Autor: Paulpolska
Data: 29-07-2012 11:35:11
A o wciąż słabej popularności Guerrero czy Aydina świadczy chociażby fakt, że ta walka w ogóle mnie nie interesowała no i Ghost był ponad rok nie aktywny to też mu nie pomaga
Autor: ArktycznaMalpa
Data: 29-07-2012 12:01:19
Taka walka na powrot byla by dobra
Autor: Lukaszz
Data: 29-07-2012 12:40:43
Nie oszukujmy się, do tej walki nigdy nie dojdzie. Money do ringu po drobne nie wychodzi. Guerrero to dla niego noname. Już raz żartobliwie Floyd wspomniał, że nie zna "ducha", ale życzy mu wszystkiego najlepszego :) Swoją drogą ciężko będzie znaleźć Floydowi jakiegoś porządnego przeciwnika z nazwiskiem, który by wykręcił niezły wynik jeśli chodzi o sprzedaż PPV. Ciekaw jestem kto tym razem dostanie wypłatę życia od Floyda.
Autor: KlinczowalemZWladem
Data: 29-07-2012 12:48:18
Floyd na pewno nie zdecyduje się na walkę z anonimowym Guerrero mając w perspektywie kasowy pojedynek z Mundine'em, który sam ostatnio o takiej walce wspominał.
Kalendarz imprez