Usztywniający opatrunek na dłoni, ale za to świetny humor. Tomasz Adamek (45-2, 28 KO) nie ma popękanych kości i powinien zdążyć z formą na 16 czerwca.- Uff, kości są całe! – powiedział nam wczoraj Tomasz Adamek, który w poniedziałek do późnych godzin przechodził badania u doktora Charlesa Malone'a w Nowym Jorku. Wszystko to dlatego, że po sobotniej, zwycięskiej walce z Nagym Aguilerą, dłonie byłego mistrza świata w dwóch kategoriach wagowych bardzo spuchły. Szczególnie lewa. - Był problem. Naprawdę się bałem, że kość może być pęknięta - przyznaje pięściarz.
Malone to lekarz, który opiekował się takimi zawodnikami, jak choćby Arturo Gatti czy Evander Holyfield, a także gwiazdami innych dyscyplin sportu i show biznesu. O normalnych treningach może na razie zapomnieć.
- Liczę jednak, że za trzy czy cztery tygodnie będę już mógł normalnie uderzać. Już teraz widzę, że z każdą godziną opuchlizna się zmniejsza. Czuję ulgę – opowiada Adamek.Więcej w środowym "Przeglądzie Sportowym".
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Ned
Data: 28-03-2012 09:28:11
Sypiące się dłonie zakończyły przedwcześnie niejedną karierę. Czyżby Tomkowi szykowała się nieplanowana emerytura?
Autor: mirco30
Data: 28-03-2012 10:40:55
Allelulia.Fakt jest taki że powoli będzie musiał(niestety)kończyć kariere.
Autor: klawesyn
Data: 28-03-2012 10:47:22
Przychodzi mi na myśli przypadek Princa Naseema Hameda. Jemu też zaczęły się kości w dłoniach sypać i musiał zakończyć karierę.
Autor: MrAdam
Data: 28-03-2012 11:28:06
Floyd ma od dawna takie problemy i jakoś walczy.
Autor: boskyj
Data: 28-03-2012 14:19:08
Szpile i Wacha lapki nie bola
Autor: Whisper
Data: 28-03-2012 14:46:31
To normalne że bokserom psują się kości. Magic manowi cały czas pękają, cygan i szpila też mieli ostatnio połamane coś w dłoniach.
Autor: polrex
Data: 28-03-2012 16:01:55
Adamek powinien pic mleko kozie , jako powinien trzymac koze w swoim ogródku przy domu, taka koza nie wymaga jakiegos specjalnego karmienia, je wszystko, nawet stare buty zje, hehe kozie mleko daje duzo wapna + zabija wolne rodniki i inne
Autor: amatuk
Data: 28-03-2012 20:48:23
Po prostu mocniej bije, malkontenci predzej skonaja niz potwierdza ten fakt.
Autor: burnwater
Data: 28-03-2012 21:21:28
Adamek, chłopie wróć do junior ciężkiej