TRENING CHUDECKIEGO W GLOBAL BOXING GYM

Dodano: 14 lutego 2012 16:56
TRENING CHUDECKIEGO W GLOBAL BOXING GYM
Marcin Filipowski, Nagranie własne
Obraz własny

Zapraszamy do obejrzenia materiału z treningu Michała Chudeckiego w Global Boxing Gym w North Bergen (New Jersey). Pięściarz z Poznania skorzystał z zaproszenia Mariusza Kołodzieja i od niedawna przebywa w USA, gdzie szlifuje formę przed eliminacjami do igrzysk olimpijskich w Londynie. Chudecki mówi otwarcie, że w przypadku braku kwalifikacji poważnie będzie brał pod uwagę szybkie przejście na zawodowstwo.

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Hubosz
Data: 14-02-2012 17:44:48
Interesuje mnie waga rękawic w jakich ćwiczy, ktoś wie?
Autor: przemo321
Data: 14-02-2012 17:47:51
i widac na jednym ringu chudeckiego i laszczyka. widac warunki w jakich laszczyk moze trenowac i jakie postepy zrobil. teraz by zapewne pojechal chudeckiego i to bez wiekszego problemu a przeciez pochodzi z nizszej kategorii
Autor: lutonadam
Data: 14-02-2012 18:09:40
Znakomite warunki a efekty? Poczekamy,zobaczymy...
Autor: Hubosz
Data: 14-02-2012 22:01:45
Warunki w Global są przekozackie, w Polsce nigdzie nie ma sali choć trochę zbliżonej do tej. Co z tymi rękawicami? Ktoś wie w jakich ćwiczy na tym filmiku?
Kalendarz imprez