DANIEL URBAŃSKI PRZED WALKĄ W HAMBURGU

Dodano: 27 stycznia 2012 22:47
DANIEL URBAŃSKI PRZED WALKĄ W HAMBURGU
Łukasz Furman, Nagranie własne
Obraz własny

Po dzisiejszej ceremonii ważenia przed sobotnią galą grupy Universum Box-Promotion w Hamburgu rozmawialiśmy z Danielem Urbańskim (21-7-3, 5 KO), który jutro powalczy o dosyć wartościowy pas WBO European w wadze średniej. Przeciwnikiem 27-letniego Polaka będzie Rafael Bejaran (13-1, 6 KO). Zawodnik promotora Tomasza Babilońskiego początkowo nie mógł poradzić sobie z limitem 72,6 kg, ale po kilkudziesięciu minutach dodatkowych ćwiczeń zdołał się w nim zmieścić.

Łukasz Furman

Łukasz Furman

Założyciel i redaktor naczelny portalu. W przeszłości pisał dla legendarnego miesięcznika "Bokser". Zadaniem Łukasza jest dbanie o merytoryczną część serwisu, wzbogacanie go o kolejne felietony, wraz z informacjami z polskiego "podwórka" oraz serią tych ze świata boksu.

Czytaj więcej najlepszych treści tego autora!
Więcej informacji: Daniel Urbański
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Warren
Data: 27-01-2012 22:52:57
No Daniel powodzenia, ale łatwo nie będzie...
Autor: championn
Data: 27-01-2012 23:50:47
urbański ostatni raz przegrał z tebojewem minimalnie na punkty, ma ciekawe akcje ale znow za bardzo zastyga w miejscu i zamiast odskakiwać po zadanej serii to stoi i obrywa, cóż takie odskoki marnują duzo energii
Kalendarz imprez