HATTON GODZI SIĘ Z WARRENEM

Dodano: 17 grudnia 2011 17:04
HATTON GODZI SIĘ Z WARRENEM
Jakub Biluński, boxingscene.com
Sylwester Wosko

Sześć lat temu Ricky Hatton odszedł ze stajni Franka Warrena. Od tego czasu stosunki między byłym bokserem i jego byłym promotorem są bardzo napięte. Może się to jednak zmienić. Mówi się, że Hatton i Warren chcą doprowadzić do walki Crolla-Burns.- Promotorzy powinni współpracować, by dać brytyjskim fanom walki, które chcą oni zobaczyć. Mój szacunek dla Franka był zawsze niepodważalny, choć mieliśmy nasze problemy. W tej chwili najlepszymi zawodnikami wagi lekkiej w Wielkiej Brytanii są Anthony Crolla i Ricky Burns. Wierzę, że w 2012 roku Anthony będzie numerem jeden. Crolla dojrzewa, jego zwycięstwo nad Limondem było dominujące - powiedział Hatton. Do walki o miano najlepszego zawodnika wagi lekkiej na Wyspach może dojść 10 marca w Glasgow.

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: AdamekFightPL
Data: 17-12-2011 17:08:25
Kurcze,chciałbym żeby Ricky wrócił jeszcze na ring...
Autor: BaxikG60lbn
Data: 17-12-2011 17:20:07
Dlaczego w każdym artykule jest to samo zdjecie Hattona?? Prosił bym redakcje o wstawienie innego zdjecia bo on tu wygląda jak napuchniety od picia bezdomny.
Autor: abrakadabrorr
Data: 17-12-2011 18:48:36
BaxikG60lbn Redakcja dysponuje tylko jednym zdjęciem jak widać.Hattona jako uśmiechniętego menela. Założę się ,że istnieją lepsze nie koniecznie tak jednoznaczne.
Kalendarz imprez