PRZYSZŁOŚĆ PASCALA ROZSTRZYGNIE SIĘ 15 PAŹDZIERNIKA

Dodano: 7 października 2011 14:14
PRZYSZŁOŚĆ PASCALA ROZSTRZYGNIE SIĘ 15 PAŹDZIERNIKA
Leszek Dudek, boxingscene.com
Obraz własny

Promotor Yvon Michel wyznał, że były mistrz świata wagi półciężkiej, Jean Pascal (26-2-1, 16 KO), przebiera w ofertach i wciąż nie wiadomo, kto będzie jego następnym przeciwnikiem.

Prawdopodobnie decyzja nie zapadanie przed 15 października, kiedy w Staples Center w Los Angeles rękawice skrzyżują legendarny Bernard Hopkins (52-5-2, 32 KO) i znakomity Chad Dawson (30-1, 17 KO). Stacja HBO chce w 2012 roku pokazać starcie Pascala ze zwycięzcą tej walki.

- Obozy Zsolta Erdeia i Chrisa Henry'ego wyraziły chęć przybycia do Kanady na walkę z Pascalem. Nie zdecydowaliśmy jeszcze, czy najbliższy pojedynek Jean stoczy 10 grudnia, czy nieco później. Bardzo możliwe, że z podjęciem decyzji poczekamy do 15 października na wynik pojedynku Hopkins-Dawson - oznajmił Michel.

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: ALiBudda
Data: 07-10-2011 14:27:41
"Stacja HBO chce w 2012 roku pokazać starcie Pascala ze zwycięzcą tej walki." Trzeci raz Pascal-Hopkins w ciągu nieco ponad roku to już mi się nie chce oglądać ;)
Autor: THUG
Data: 07-10-2011 16:19:46
Niech Pascal zawalczy z Cloudem , Claverym albo Szumenowem i jak będzie miał w swoich rękach jakiś pas to mogą zrobić unifikacje z Hopkiem , bądź Chadem. Bezsensu od razu go stawiać do wygranego.
Kalendarz imprez