DIRRELL DLA ZWYCIĘZCY SUPER SIX?

Dodano: 7 października 2011 11:49
DIRRELL DLA ZWYCIĘZCY SUPER SIX?
Leszek Dudek, boxingscene.com
Obraz własny

Niepokonany Anthony Dirrell (23-0, 20 KO) zdradził, że na jego liście życzeń pierwsze miejsce zajmuje walka ze zwycięzcą turnieju Super Six. 17 grudnia w Atlantic City odbędzie się finał imprezy, a zmierzą się w nim mistrz WBA Super - Andre Ward (24-0, 13 KO) i champion federacji WBC - Carl Froch (28-1, 20 KO).

26-letni Anthony jest numerem jeden w rankingu World Boxing Council. Młodszy z braci Dirrell zamierza stoczyć rozgrzewkowy pojedynek w listopadzie, a w pierwszym kwartale 2012 roku liczy na walkę ze zwycięzcą potyczki Ward-Froch.

- Najpierw walka na rozgrzewkę w listopadzie, a potem tryumfator turnieju Super Six - zdradza swe plany Dirrell. - Jesteśmy z Andre Wardem przyjaciółmi, ale to biznes. Obydwaj musimy przecież zarabiać. Wychodzimy do ringu i robimy to, co tak bardzo kochamy. Myślę, że Ward wygra z Frochem. Carl będzie w najlepszej możliwej formie, ale to za mało na pokonanie Warda.

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: lubieznyzenon
Data: 08-10-2011 01:48:02
Jeśli chce taką walkę, to niech zawalczy o nią z Bute. Proste i logiczne. Jeśli ma coś innego na myśli, to znaczy że ma zwykłe pierdolenie o kasie na myśli. Smutne ale prawdziwe.
Kalendarz imprez