PIERWSZE SPOTKANIE STURMA Z MURRAYEM

Dodano: 30 września 2011 15:27
PIERWSZE SPOTKANIE STURMA Z MURRAYEM
Piotr Jagiełło, fightnews.com
Obraz własny

Wczoraj Felix Sturm (36-2-1, 15 KO) pierwszy raz stanął z Martinem Murrayem (23-0, 10 KO) oko w oko podczas konferencji prasowej. Niemiec 2 grudnia będzie bronił tytułu mistrza świata WBA Super w kategorii średniej.

Pojedynek odbędzie się w SAP Arenie w Mannheim, na której przed laty występował m.in. Władimir Kliczko. Obaj pięściarze byli pewni siebie, zapowiadając dobry pokaz boksu.

- Zawsze gdy widziałem Władimira Kliczko walczącego w SAP Arena miałem marzenie również tu stoczyć swój bój. 2 grudnia marzenie się spełni. Ostatnim razem nienajlepiej wypadłem przeciwko Macklinowi, ale taki występ już więcej się nie powtórzy. Zachowam swój pas i dostarczę fanom świetnej rozrywki – zapowiedział 32-letni mistrz.

- Mój obóz treningowy przebiega zgodnie z planem. Mam do zrzucenia jakieś pięć kilogramów, ale nie będzie to stanowiło żadnego problemu. 2 grudnia będę gotowy. Dla mnie będzie to znakomita okazja do pokazania się światu. Felix był świetnym mistrzem przez długi czas, ale jego panowanie w końcu się skończy. Wszystko ulegnie zmianie – buńczucznie opowiadał Brytyjczyk ze stajni Rickiego Hattona.

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Adihash
Data: 30-09-2011 18:51:10
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć czym różni się pas WBA od pasa super championa WBA ?
Kalendarz imprez