MERCHANT CIEKAWY DYSPOZYCJI WILLIAMSA

Dodano: 7 lipca 2011 20:46
MERCHANT CIEKAWY DYSPOZYCJI WILLIAMSA
Adam Jarecki, boxingscene.com
Obraz własny
Larry Merchant, ekspert bokserski telewizji HBO już nie może doczekać sobotniej walki niepokonanego Erislandy Lary (15-0-1, 10 KO) z wracającym po porażce Paulem Williamsem (39-2, 27 KO). Przypomnijmy, że "Punisher" ostatnią walkę stoczył w listopadzie zeszłego roku z Sergio Gabrielem Martinezem (47-2-2, 26 KO) już w drugiej rundzie. Merchant zastanawia się czy Williams będzie w stanie wrócić do optymalnej dyspozycji po tak ciężkiej porażce. - Boks to sport, w którym upada się na deski, jednak chodzi o to, żeby wyciągnąć wnioski. To dla niego perfekcyjna szansa, by udowodnić sobie i kibicom, że można kontynuować karierę. Było wielu, którzy powrócili w wielkim stylu, byli i tacy którzy nigdy nie wrócili do dawnej dyspozycji. Musimy poczekać do walki, tam się wszystko okaże - powiedział Merchant. 
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Elesshar
Data: 07-07-2011 22:09:24
Tak jak Merchant jestem ciekaw dyspozycji Williamsa i czy poprawił swoją obronę. Paul gdyby robił użytek ze swoich warunków fizycznych, to mógłby pokonać każdego, ale niepotrzebnie idzie na wojnę. Rozumiałbym to, gdyby jeszcze chociaż miał lepszą obronę, a tak walka z kimś kto ma cios może się kończyć jak z Martinezem, bo zanim doszło do nokautu, to Sergio kilka razy trafił lewym sierpem z doskoku.
Autor: PP23
Data: 07-07-2011 22:19:06
O ironio, Williamsa krytykuje się za jego odważny styl w stosunku do warunków natomiast Braci K wręcz odwrotnie. Co nie zmienia faktu, ze jestem ciekawy czy Paula stać jeszcze na powrót na szczyt listy P4P.
Autor: pyrek85
Data: 07-07-2011 22:29:16
Za Williamsem nigdy nie przepadałem , więc i teraz kibicuję za Larą ( choć zawiódł mnie trochę w walce z Moliną) ale mam nadzieję że da nauczkę Williamsowi ..
Autor: Hugo
Data: 07-07-2011 22:30:36
Nie mam przekonania do Williamsa i w tej walce stawiam na Larę. Myślę, że "zajedzie" Punishera.
Autor: Adam89
Data: 07-07-2011 22:40:39
Jeśli Williams zacznie bardziej korzystać z swoich warunków fizycznym, bardziej starać się rozgrywać pojedynek na dystansie, zamiast wdawać się w wymiany, to jestem gotów stwierdzić że ciężki nokaut wyszedł mu na zdrowie.
Autor: liscthc
Data: 07-07-2011 23:25:57
PP23 Choć ja jestem wielkim fanem Braci K. to masz absolutną rację. Tak źle i tak niedobrze! Nie da się dogodzić wszystkim. Ja też stawiam na Larę,bo Paula zawsze uważałem za jeźdźca bez głowy.
Autor: xionc
Data: 08-07-2011 01:30:04
"Przypomnijmy, że "Punisher" ostatnią walkę stoczył w listopadzie zeszłego roku z Sergio Gabrielem Martinezem (47-2-2, 26 KO) już w drugiej rundzie." ale o co chodzi?....
Kalendarz imprez