DON KING JEDZIE DO RUMUNII

Dodano: 4 lipca 2011 16:19
DON KING JEDZIE DO RUMUNII
Laura Neagu, Informacja własna
Obraz własny

Najsłynniejszy bokserski promotor Don King będzie gościem na gali w Bukareszcie, w której zmierzą się mistrz świata wagi superśredniej Lucian Bute (28-0, 23 KO) i Jean Paul Mendy (29-0-1, 16 KO). King otrzymał propozycję przyjazdu na galę od prezydenta rumuńskiej federacji bokserskiej Rudela Breji, który zgodził się mu zapłacić za obecność 200 tysięcy dolarów.

Według niektórych źródeł, Amerykanin może wkrótce zając się promocją pięściarza na terenie Stanów Zjednoczonych.Inne źródła podają, że organizatorzy gali starają się sprowadzić do Rumunii inne znane w bokserskim świecie postaci, w tym Evandera Holyfielda i Lennoxa Lewisa.

Pojedynek Bute z Mendym odbędzie się za tydzień w hali Romexpo, która najczęściej wykorzystywana jest przy okazjach koncertów muzycznych. Na tydzień przed walką do wykupienia zostało 1000 biletów, organizatorzy spodziewają się jednak kompletu w dniu walki. Gala będzie transmitowana na żywo w 50 krajach, m.in. Rumunii, Kanadzie, USA i Francji

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: DAB
Data: 04-07-2011 16:48:21
200 tys za obecność dobre...
Autor: pazdzo
Data: 04-07-2011 16:57:10
Kogoś powaliło, za tą kasę można by dobrą walkę na undercardzie zorganizować.
Autor: DAB
Data: 04-07-2011 17:32:35
No bardzo duża kasa jak za obecność nawet Kinga.W tych czasach dziwne rzeczy mają miejsca :)
Autor: Hugo
Data: 04-07-2011 18:26:29
Piękna gala. Miejmy nadzieję, że nasza we Wrocławiu będzie równie imponująca.
Kalendarz imprez