FELIX STURM vs MATTHEW MACKLIN
Dodano: 27 czerwca 2011 14:17
Autor: Redakcja, youtube.com
Zdjęcie: Obraz własny
W minioną sobotę w Kolonii doszło do jednej z najciekawszych walk w wadze średniej w ciągu ostatnich lat, która może być także prawdoodobną kandydatką do tytułu "Walki Roku". W elektryzującym pojedynku o pas WBA Super spotkali się broniący tego trofeum Felix Sturm (36-2-1, 15 KO) i były mistrz Europy tej kategorii wagowej Matthew Macklin (28-3, 19 KO). Obaj pięściarze stworzyli porywające widowisko, które z pewnością zapadnie w pamięci kibiców, dlatego uznaliśmy, że warto nagranie z tego pojedynku opublikowane na youtube, umieścić także w naszym serwisie. Walka zakończyła się niejednogłośnym zwycięstwem Niemca, a wielu obserwatorów jest zdania, że równie dobrze zwycięzcą mógłby zostać ogłoszony zawodnik z Wielkiej Brytanii.
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: liscthc
Data: 27-06-2011 14:35:35
Dla mnie wałka nie było,ale chyba remis też był by OK. Ale końcówka Sturma była dobra!
Autor: Adam89
Data: 27-06-2011 14:57:01
Kapitalna walka, bardzo wyrównany pojedynek. Rewanż jak najbardziej wskazany.
Autor: Wejherowo
Data: 27-06-2011 15:01:57
Według mnie wygrał minimalnie Anglik.
Autor: liscthc
Data: 27-06-2011 15:04:41
Sturm już zapowiedział że będzie rewanż,a on chyba sam siebie promuje,więc to bardzo prawdopodobne.
Autor: DAB
Data: 27-06-2011 16:13:57
Ja jeszcze tego nie widziałem ale chyba obejrzę wyrobie sobie zdanie:)
Autor: Kronk
Data: 27-06-2011 16:21:50
Po dokładnym obejrzeniu tego pojedynku sądzę podobnie jak Wejherowo że powinien wygrać Brytyjczyk minimalnie wprawdzie ale jednak. Mimo wszystko jednak brawa należą się obu bokserom pokazali w ringu znakomite widowisko. Zawsze uważałem Sturma za najlepszego obecnie boksera z Niemieckim paszportem i potwierdził to również teraz ale i tak sądzę że był troszkę gorszy!
Autor: wojkal
Data: 27-06-2011 16:31:44
Obejrzałem sobie walkę bez komentarza i ja na gorąco wskazałbym Brytyjczyka.Rewanż jak najbardziej,Sturm dotrzyma słowa.Końcówka w jego wykonaniu rewelacja.Porównajcie sobie tę walkę mistrzowską z Palacios -Włodar,też walka mistrzowska.
Autor: liscthc
Data: 27-06-2011 17:04:27
Highlights z walki z Czarodziejem był by nudniejszy niż dowolna minuta tej walki.
Autor: DAB
Data: 27-06-2011 17:57:07
Sturm słabo wypadł jak na swoje możliwości mi się wydaje ,że to nie Anglik zachwycił tylko z Niemcem coś nie tak za dużo pozwalał rywalowi.
Autor: Aski
Data: 27-06-2011 18:12:50
Nie wiem kto nazwał tą walkę ,pojedynkiem roku.....Ta walka wiała nudą że huyy ,staje na przeciwko siebie dwóch kołków i nie ruszają się z miejsca waląc jeden drugiemu w gardę ,żeby to chociaż była jakaś młócka ,to był bardzo asekuracyjny pojedynek ,szczególnie w wykonaniu Sturma ,pierwszy raz oglądałem jego walkę i powiem wam ,że koleś nie ma jaj....
Autor: beniaminGT
Data: 27-06-2011 18:49:40
115-114 Sturm. Remis też by uszedł. Ale w żadnym razie Brytyjczykowi nie należało się zwycięstwo. To boks zawodowy: "Nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy", a pod koniec Macklin nie miał już nic do zaproponowania.
Autor: YipMan
Data: 28-06-2011 01:39:15
" To boks zawodowy: "Nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy" " Hahaha kiedy wreszcie niektórzy zrozumieją!? To boks zawodowy jak wspomniałeś, i tu punktuje sie runde po rundzie...!!
Kalendarz imprez
