Już tylko dwa tygodnie pozostały do kolejnego występu Chrisa Arreoli (30-2, 26 KO). Rywalem "Koszmarnego" będzie Nagy Aguilera (16-5, 11 KO) i choć większość ekspertów spodziewa się łatwego zwycięstwa byłego pretendenta do tronu WBC, to jednak on sam uspokaja te głosy.- Nikogo nie można lekceważyć w boksie, a już tym bardziej w wadze ciężkiej, bo jeden cios może tu wszystko zmienić. Dodatkowo ewentualna wygrana nade mną dałaby mojemu rywalowi bardzo dużo, dlatego spodziewam się, iż Aguilera będzie w życiowej formie - przekonuje Chris.Zapytany o zmiany w swoich przygotowaniach, Arreola tłumaczy - Przede wszystkim skupiliśmy się na tym, by powrócić do tego co robiliśmy kiedyś, czyli uderzania kombinacjami. Nie jestem typem boksera nokautującego jednym, pojedynczym ciosem. W pewnym momencie uwierzyłem sam w siebie i pomyślałem, że jestem już królem nokautu, ale tak naprawdę wszystkie te nokauty przyszły po serii uderzeń. Dlatego właśnie zmieniamy to wszystko i wracamy do serii złożonych z kilku ciosów. Czuję się zdeterminowany, chcę pozostawać aktywnym i jeszcze w tym roku stoczyć od czterech do pięciu pojedynków.Arreola nie ukrywa, iż ciągle leży mu na sercu porażka z naszym Tomaszem Adamkiem (44-1, 28 KO) - Bardzo chciałbym móc znów się z nim zmierzyć i skopać mu tyłek. Bo to nie on mnie wówczas pobił, tylko ja pokonałem samego siebie. Był świetnie przygotowany do tej potyczki, w ostatnich rundach potrafił jeszcze podkręcić tempo i okazał się niezwykle zdeterminowany. Tamta wpadka zżera mnie od środka każdego dnia. Nie byłem dobrze przygotowany i po prostu sprawiłem mu wtedy prezent - mówi Amerykanin z meksykańskimi korzeniami.- Teraz chciałbym się mierzyć z tymi europejskimi bokserami notowanymi w czołowej piątce rankingów, jak na przykład Deni Bojcow czy Robert Helenius. Będę ciężko trenować by w końcu zostać mistrzem świata.Poproszony o komentarz do wrześniowej walki pomiędzy Adamkiem a Witalijem Kliczką (42-2, 39 KO) i wyłonienia faworyta, Arreola nie miał żadnych wątpliwości - Adamek nie ma żadnych szans. Nie da się wypracować rozmiarów i Kliczko będzie po prostu za duży dla niego. Ja byłem zdolny by przestawiać Adamka w naszej walce, a przecież Witalij jest dużo silniejszy ode mnie - straszy naszego "Górala" jego niedawna ofiara. Wszystko jak zwykle zweryfikuje ring i o słuszności słów Arreoli przekonamy się 10 września we Wrocławiu.
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Domino
Data: 30-04-2011 08:57:47
Chciałbym zauważyć że Arreola przegrał i z Klitschko i z Adamkiem. Statystyki po walce Adamek-Arreola pokazywały że Adamek bardziej obił Arreolę niż Klitschko. Arreola mógłby se odpuścić te gadanie o tym że nie był przygotowany do walki z Adamkiem. Porównując walkę Arreoli z Klitschko i Arreoli z Adamkiem stwierdzam że Arreola zrobił postępy. Myślę też że Adamek nie jest znowu aż na tak bardzo straconej pozycji podczas wrześniowego starcia. Z całego serca kibicuję Adamkowi. ADAMEK DO BOJU
Autor: PanJanekTygrys
Data: 30-04-2011 08:57:48
Niestety Arreola ma racje. Zawodnik cruiser nie bedzie mial szans z mistrzem HW-to jasne. Zbyt duze roznice w gabarytach,sile ciosu.
Autor: wielebny
Data: 30-04-2011 08:58:02
taa jasne teraz bedzie gadal rozne rzeczy zeby umniejszyc zwyciestwo Adamka , nie masz klasy koles a skoro tak naprawde bylo to zachowaj to dla siebie i nie rob z siebie publicznie błazna
Autor: Domino
Data: 30-04-2011 09:00:28
PanieJanekTygrys (sorry że tak niewiem jak to inaczej napisać) ale Haye też był crusierem i Valueva pokonał
Autor: puncher1975
Data: 30-04-2011 09:03:03
a Holyfield to niby z jakiej wagi poszedl do ciezkiej ???
Autor: mocuch
Data: 30-04-2011 09:05:33
Autor komentarza: PanJanekTygrys Data: 30-04-2011 08:57:48 Niestety Arreola ma racje. Zawodnik cruiser nie bedzie mial szans z mistrzem HW-to jasne. Zbyt duze roznice w gabarytach,sile ciosu. Ale żeś głupotę napisał...
Autor: Luton
Data: 30-04-2011 09:11:21
Autor komentarza: Domino Data: 30-04-2011 08:57:47 Chciałbym zauważyć że Arreola przegrał i z Klitschko i z Adamkiem. Statystyki po walce Adamek-Arreola pokazywały że Adamek bardziej obił Arreolę niż Klitschko. Arreola mógłby se odpuścić te gadanie o tym że nie był przygotowany do walki z Adamkiem. Porównując walkę Arreoli z Klitschko i Arreoli z Adamkiem stwierdzam że Arreola zrobił postępy. Myślę też że Adamek nie jest znowu aż na tak bardzo straconej pozycji podczas wrześniowego starcia. Z całego serca kibicuję Adamkowi. ADAMEK DO BOJU STatystyki czy obita morda od udereń z główki ??? Jabs Klitschko Arreola Landed 150 62 Thrown 519 224 Percent 29% 28% Power Punches Klitschko Arreola Landed 151 24 Thrown 283 107 Percent 53% 22% Total Punches Klitschko Arreola Landed 301 86 Thrown 802 331 Percent 38% 26% Total punches thrown and landed: Adamek 197 of 631, Arreola 127 of 532. Power punches thrown and landed: Adamek 128 of 309, Arreola 67 of 213. Kliczko - 802/301 Adamek - 631/197
Autor: Luton
Data: 30-04-2011 09:12:11
i to kliczko w 10 rund a Adamek w 12
Autor: Luton
Data: 30-04-2011 09:12:54
Arreola nie zrobił zadnych postępów, po prostu Vitek go zdominował, a Adamek nie. Nie twórzmy mitów.
Autor: Domino
Data: 30-04-2011 09:24:19
Luton mógłbyś mi powiedzieć gdzie znalazłeś te statystyki walki Klitschko-Arreola.
Autor: Domino
Data: 30-04-2011 09:25:05
Z góry dzienki.
Autor: drozdi
Data: 30-04-2011 09:28:00
Teraz to on może jedynie wyzywać w mediach Adamka na pojedynek, może gdyby robił to co tydzień to przyniosłoby to jakiś skutek. Pretensje może mieć tylko do siebie bo nawet Marcin '' el tłuszczosteron'' Najman wychodził w lepszej formie fizycznej do przeciwników. Tak to jest jak sie lekcewazy przeciwnika, podejrzewam, że w rewanżu Arreola szybszy i bardziej mobilny wygrałby przez TKO jesli tylko udałoby mu sie odciąć Adamkowi ucieczke sprzed lin w innym wypadku znowu wygrana Adamka na Pkt.
Autor: Shinobi
Data: 30-04-2011 09:33:42
Z dwojga złego, lepiej jak mówią (piszą), że Tomasz nie ma szans a być może pokusi się o niespodziankę i zwycięży, niż jak to było w przypadku Andrzeja, gdzie ludzie mówili (pisali), że wygra z lennoxem a wynik wszyscy znamy.
Autor: Fryto666
Data: 30-04-2011 09:43:58
Ja tam wierze, w Tomka. Jesli Adamek nie wierzylby w zwyciestwo to jestem w 100% przekonany, ze nie wychodzilby do Vita tylko by obijal innych w PC i czekal az Vit odejdzie na emeryture aby zawalczyc o wakat lub probowalby doprowadzic do walki z Hayem. Jesli Adamek wierzy w zwyciestwo i jest pewny swego to ja mu ufam i czekam z niecierpliwoscia na walke. Zadne opinie mnie nie przerazaja, bo juz nie raz sie okazywalo, ze skazani na pozarcie sprawiali niespodzianki.
Autor: andrewsky
Data: 30-04-2011 09:46:35
Walka z Adamkiem byla dosc pewchowa,poniewaz w koncowych rundach nabawil sie kontuzji dloni.Moze zmieniloby to wynik koncowy,a moze nie Jedno jest pewne,Arreola ma prawo czuc rozgoryczenie po porazce z Goralem,ale winic moze jedynie siebie Jason Estrda to facet o jednym z najslabszych ciosow w dywizji hevy,a Adamek latal po ringu po jego ciosach.Arreola to tez nie jakis silacz,a po pamietam akcje kiedy Gorla przyjol lewy prosty od niego i przelecial pol ringu. Kevin McBride to bez watpienia kawal chlopa,ktory ma czym uderzyc,ale akcja po ktorej Adamek zainkasowal cios na tulow i przekoziolkowal przez caly ring uswiadamia ze jest on za watly,zeby skutecznie zagrozic Vitalijowi Sprytem,inteligencja ringowa,szybkoscia i dobra praca nog mozna bylo ograc w/w piesciarzy Kliczko jednak to inna liga. Oczywiscie zawsze mozna probowac
Autor: drozdi
Data: 30-04-2011 09:49:23
Andrewsky To o czym napisałeś uświadomił Adamkowi cios Granta
Autor: Kubuniaa
Data: 30-04-2011 09:51:11
Statystyki które wstawił Luton są z Boxrec. Więc jak dla mnie są bardzo wiarygodne i pamiętam że jak oglądałem walkę to w 10 rundzie Klitschko miał właśnie oddanych łącznie 800 ciosów.
Autor: DaWeed
Data: 30-04-2011 09:57:59
Nigdy tlumaczenie sie nie podoba sie:) To brak klasy. Poza tym akurat sposob tlumaczenia Arreoli - ze sie nie przygotowal, jest zupelnie bez sensu, bo umniejsza mu w rownym stopniu. Co to bowiem, ze sie nie przygotowal? Nic innego, ze nie jest profesjonalista... Natomiast wydaje mi sie, ze chodzi mu o cos innego, czego nie umie nazwac dlatego sie tlumaczy. Bo przez cala walke czul sie silniejszy (i slusznie), bo on i Adamek czul, ze jesli ktos zakonczy ta walke przed czasem to bedzie to Arreola wlasnie, bo nie byl poobijany etc. Zostal WYPUNKTOWANY. A mysle, ze jesli takie zabijaki nie dostana pozadnie po pysku to nie czuja sie przegrani i nie maja respektu dla przeciwnika:) I chyba w takich kategoriach mozna rozumiec Arreole?
Autor: TDI
Data: 30-04-2011 10:08:30
Co do Holyfield , to ten pan znajduje się w TOP15 HW.
Autor: Razparuk
Data: 30-04-2011 10:08:36
No Chris wyglądał jakby ktoś kopał go po buzi ze 3 rundy. Był całkowicie sprany,nie miał tlenu nawet poza szarażami po 30 sekund w ostatnich 3 rundach. Oczywiście Adamek nie umiał go skończyć lecz czy Chris nie był obity? Jak dla mnie ponieważ miał zmasakrowaną facjatę a nie dostał KO przeżywa to tak mocno.
Autor: sknerus
Data: 30-04-2011 10:10:40
andrewsky-Macbride Tomkowi nadepnął na nogę /dlatego przekoziołkował/...Adamek zdominował Arreolę!Żaden ciężki nie pogodzi się z porażką z Góralem.Oni wszyscy myslą,że wejdą do ringu raz trafią i po sprawie..
Autor: Elesshar
Data: 30-04-2011 10:34:29
andrewsky Adamek przy tym lewym prostym był na wykroku ;) Arreola to sam nie wie co mówi chyba... Przed walką mówił, że przygotowywał się najlepiej w karierze, teraz, że wcale... Nie mogą się pogodzić, że mały Adamek może ich pokonać. Co do walki Górala z Vitkiem, to wszystko zweryfikuje ring. Walka walce nie równa, co było widać nie raz w boksie.
Autor: Robo
Data: 30-04-2011 10:38:10
Tomek przed tymi upadkami ustawił nogi w linii, dlatego poleciał.
Autor: Luton
Data: 30-04-2011 10:44:20
@domino boxrec.com
Autor: andrewsky
Data: 30-04-2011 11:01:05
drozdi Nie wspomnialem o Grancie,bo to obecnie jeden z najmocniejbijacych hevy Cios ktory zainkasowal Adamek,wydawal sie byc bity tak od niechcenia,ale trafil prosto na brode i to ze Adamek to ustal i w przerwie zdolal dojsc do siebie,bardzo dobrze o swiadczy o jego odpornosci Mnie chodzi raczej o co innego.Tomek ma dobry wzrost cos w granicach 190cm i dobra wage,ale nie jest to poparte sila fizyczna Np.taki Holyfield byl podobnych rozmiarow do Adamka,ale sprawial wrazenie duzo silniejszego.Haye tak samo
Autor: andrewsky
Data: 30-04-2011 11:05:18
Robo Fakt ze Adamek stal zle na nogach.Pjednak jak Tua w 2 walce z Rachmanem wylapal cios w ostatniej rundzie,tez byl zle ustawiony.Tyle tylko ze on klapnol na dupe,a Adamek potoczyl sie po ringu jak pilka lekarska
Autor: liscthc
Data: 30-04-2011 11:11:46
Lubie Chrisa za serce do walki ale obawiam się że z głową jest coś nie tak.Przykład Ortiza(odnosnie Maidany) pokazuje niestety ze umniejszanie czyichś zasług jest dość popularne.
Autor: andrewsky
Data: 30-04-2011 11:13:21
sknerus Dla mnie dominacja to jest to co zrobil Vitek z Briggsem,czyli wygrana 120-108,a nie jednym dwoma punktami.Walka Adamka z Arreola byla bardzo wyrownana do 10 rundy nawet chyba remisowa.Goral wygral dwie ostanie rundy i to jemu przypadlo zwyciestwo Adamek zadal wiecej ciosow,ale akcje Arreoli byly bardziej dynamiczne i mogly robic wieksze wrazenie na sedziach punktowych Po stronie Adamka byl obrona i ilosc wyprowadzonych celnych ciosow.Po strone ElBuritosa ofensywa i power punches.Ktorych moze nie bylo az tak duzo,ale byly bardziej widoczne Umowny sie power punches Adamka to jak zwykle ciosy Arreoli
Autor: andrewsky
Data: 30-04-2011 11:14:37
cos mi zle napisalo powinno byc:Pamietam jednak...
Autor: Luton
Data: 30-04-2011 11:42:53
Pamietam, że Arreola ukradł Adamkowi 5tą runde. Adamek świetnie ją zaczał i spokojnie wygrywał, a potem poleciał na liny i zaczeło sie bieganie. A przegrać jedną runde to tak jakby 2 punkty stracić. Gdyby Arreola wygrał ostatnią runde, to Adamek by ją przegrał jednoczesnie i mielibyśmy remis. 115-113 114-114 112-116 czy jakoś tak. Inną sprawą jest, że na swoim terenie Adamek miałby spokojnie UD.
Autor: Luton
Data: 30-04-2011 11:55:59
2 punkty różnicy w punktacji
Autor: Domino
Data: 30-04-2011 12:06:11
Rzeczywiście sorry mój błąd.
Autor: milan1899
Data: 30-04-2011 12:08:28
cały marketing Adamka w HW oparty jest na walce z Chrisem właśnie , no bo wygrał a Chris to ścisła czołówka HW , ale tak jak wcześniej wielokrotnie pisałem ta walka dała Arreoli dużo do myślenia i wziął się chłopak do ostrej roboty i dobrze bo przy dobrej wadze i kondycji może dać kilka ciekwych pojedynków w HW , chętnie zobaczyłbym go z Haye , przy stylu walki obu bokserów pojedynek był by mega widowiskowy co do pozostałych pojedynków w HW to zalet Adamka w tej dywizji pokazały mało , a każda kolejna runda ukazywały jego słabości różnica w sile pomiędzy góralem a czołówką HW jest przeogromną , a tak już w boksie jest że nie zawsze udaje się uciekać przez pełne 12 rund , a już na pewno nie da się uciekać prze pełne 12 rund w momencie kiedy w drugim narożniku staje Vit ,
Autor: tomusj45
Data: 30-04-2011 12:26:37
A ja mimo wszystko widze spore szanse na zwycięstwo Adamka z Witkiem. Może i nie ma on mocnego ciosu ani warunków na ciężką i muszę przyznać też że nie do końca podoba mi się to jak go Roger trenuje bo widać że chłopak na sile stracił. Szanse na zwycięstwo widzę w sposobie boksowania. W 2000 roku Witek bił się z Byrdem i ewidentnie nie radził sobie. Witek nie lubi boksować z małymi i szybszymi od siebie. Wtedy walka zakończyła się niby po kontuzji jakiej się Witek nabawił ale każdy kto walke widział wie że ściemniał bo poprostu sobie nie radził i był bez silny na szybkiego Byrda. Tylko i wyłącznie na punkty, no i musi być czujny całą walke bo jeden cios i światełko może przygasnąć. Będe trzymał kciuki , tak jak kiedyś za Gołote po nocach.
Autor: kazan
Data: 30-04-2011 12:44:32
Arreola przed walką z Adamkiem zapewniał jak jest super przygotowany, a teraz takie głupie gadanie. Jeżeli dojdzie to ich drugiej walki, to znów dostanie lanie, bo jest po prostu gorszy.
Autor: nik
Data: 30-04-2011 12:48:25
''Domino Data: 30-04-2011 09:25:05 Z góry dzienki.'' :) to ja dzienkuje
Autor: nik
Data: 30-04-2011 12:50:18
Z kim by Adamek nie wygral to i tak bedzie ze albo nie bylo nokautu, albo rywal nie przygotowany albo byl slaby hehe, a ten cruiser przebil sie do czolowki ciezkiej w niecale 2 lata, moze mial znajomosci?
Autor: liscthc
Data: 30-04-2011 12:59:25
nik Albo wielkiego farta bo Grant już podstarzały,Arreola zapomniał się przygotować i takie tam różne hece. A tak na poważnie to w moim odczuciu facet ryzykuje swoją reputację bo w Cruiser pewnie dalej był by mistrzem i zarabiał godziwie.Zaraz ktoś stwierdzi że to tylko dla kasy.Ale on ma Ambicję zdobyć pas HW więc umniejszanie jego dokonań jest po prostu żałosne.
Autor: Fryto666
Data: 30-04-2011 13:01:42
@Tomusj45 Nie ogladalem walki Vita z Byrdem, ale to nie bylo przypadkiem tak ze Vit wygrywal na punkty do momentu przerwania walki?
Autor: drozdi
Data: 30-04-2011 13:07:10
Porównywanie Adamka do Byrda jest zupełnie nietrafione może poza siłą ciosu, którą i tak pewnie Byrd miał odrobinę większą. Byrd to był prawidziwy człowiek-guma on praktycznie stojąc w miejscu potrafił nic nie zebrać. Adamek nadrabia braki w balansie ciała ruchliwością i mobilnością ringową.
Autor: liscthc
Data: 30-04-2011 13:10:07
Fryto666 Przegrywał i to 5-6 punktami.
Autor: liscthc
Data: 30-04-2011 13:10:58
Oczywiście Byrd przegrywał
Autor: Vroo
Data: 30-04-2011 13:11:46
@milan1989 "nie da się uciekać prze pełne 12 rund w momencie kiedy w drugim narożniku staje Vit" A co robił Kevin Johnson? Adamek chce robić to samo, tyle że również atakować.
Autor: Fryto666
Data: 30-04-2011 13:13:05
Do tej pory myslalem ze to Vit prowadzil na punkty. Nie zmienia to faktu, ze dzisiejszy Vitalji znacznie rozni sie od tego z przed paru lat, a Adamek to nie Byrd. Nie ma co porownywac tych walk.
Autor: Fryto666
Data: 30-04-2011 13:14:45
@liscthc No to jak Byrd przegrywal to jakim cudem tomusj45 pisze, ze Vit byl bezsilny? Nie czaje tego.
Autor: zeitgeist
Data: 30-04-2011 13:18:57
Arreola liczy ze Adamek dostanie baty od Kliczki i team Krisa doprowadzi rewanzu z Goralem.
Autor: liscthc
Data: 30-04-2011 13:19:19
Fryto666 Jedna z tych niewyjaśnionych historii.
Autor: ManagerSilnego
Data: 30-04-2011 13:20:34
UWAGA! Z ostatniej chwili: "Ukraińskie media podają, że Witalij Kliczko już szykuje ŻYCIOWĄ formę na starcie ze św. Tomaszem z Gilowic. Ukraiński czempion postanowił iść śladem innych rywali Adamka i przygotować się na walkę życia tak jak zrobili to Estrada, Arreola, Grant i przede wszystkim ostatni rywal Mcbride, który na wadze wyglądał jak Mr. Olimpia a w ringu był demonem szybkości, zaś swoją kondycją maratończyka wprawił w osłupienie wielu użytkowników popularnego portalu bokser.org. Eksperci bokserscy na całym świecie uważają, że polski zawodnik powinien w początkowych rundach skorzystać ze swojego nokautującego ciosu i zdemolować Ukraińca, bo w przeciwnym razie "Dr Żelazna Pięść" może dotrwać do końca walki i kibice zadowolą się jedynie zwycięstwem 3x 120-108 dla Adamka".
Autor: NOSFERATU1922
Data: 30-04-2011 13:23:10
Ten to ma misję :)
Autor: liscthc
Data: 30-04-2011 13:24:42
ManagerSilnego To by było całkiem zabawne gdybym nie rzucił jointów parę lat temu!
Autor: Fryto666
Data: 30-04-2011 13:47:42
Kiedys nie lubialem Silnego, ale coraz bardziej zaczynam go podziwiac. Gosc wreszcie znalazl w zyciu to co lubi robic i zaczal to robic. Takich ludzi nalezy szanowac. Ta pasja, zacietosc, zawzietosc i regularnosc jest naprawde niesamowita. Chyle czola.
Autor: pyra90
Data: 30-04-2011 13:56:25
Silny po prostu nielubi Adamka jako boksera i człowieka ,więc trzeba uszanować jego punkt widzenia na Górala. Ja też nie lubie Adamka jako człowieka , ale cenie go jako boksera i kibicuje mu gdy walczy w ringu.
Autor: Faraon
Data: 30-04-2011 13:59:16
Pyra90! Ja podobnie myśle.
Autor: Siwy1
Data: 30-04-2011 13:59:18
Silny zawsze mi humor poprawisz :) Porównywanie Adamka to Byrda jest głupsze nawet od tekstów Kuleja, porównywanie Holiego do Adamka również nie ma sensu ponieważ Adamek nie był nawet naturalnym cruiserem stąd brak siły
Autor: kazan
Data: 30-04-2011 14:00:14
Pyra, zazdroszcze Ci mimo wszystko, że miałeś okazję tak dobrze poznać Adamka, żeby przekonać się, że nie lubisz go jako człowieka.
Autor: liscthc
Data: 30-04-2011 14:01:28
No fakt bo jeśli Arreoli nie można odmówić serca do walki w ringu to silnemu tez nie można odmówić serca do cybernetycznej krucjaty przeciwko Tomaszowi.
Autor: Klimek
Data: 30-04-2011 14:08:56
kiedy zacznie sie promocja walki Adamek -Kliczko ?
Autor: pyra90
Data: 30-04-2011 14:37:30
kazan Data: 30-04-2011 14:00:14 "Pyra, zazdroszcze Ci mimo wszystko, że miałeś okazję tak dobrze poznać Adamka, żeby przekonać się, że nie lubisz go jako człowieka". Adamek zraził mnie tym ze nasmarował w mediach na Gołotę nazywając go dziwkarzem. Gołota pomagał Adamkowi w USA , a jak się mu Góral odwdzięczył ? Gdyby nie Gołota to Adamek by tam zbłądził
Autor: Fryto666
Data: 30-04-2011 15:04:39
@pyra90 Pokaz mi, gdzie Adamek wypowiedzial takie slowa o Golocie.
Autor: Faraon
Data: 30-04-2011 15:08:20
Frytko666 Poszukaj dobrze na necie to znajdziesz a zresztą niedawno ktoś rzucił linka do tego i niestety to prawda! POZDRAWIAM!
Autor: liscthc
Data: 30-04-2011 15:19:17
http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Mariola-Golota-mam-zal-do-Adamka,wid,11642259,wiadomosc.html?ticaid=1c387 Choć źródło pozostawia wiele do zyczenia.
Autor: liscthc
Data: 30-04-2011 15:20:15
Choć źródło pozostawia wiele do życzenia.Miało być.
Autor: Fryto666
Data: 30-04-2011 15:22:28
Przeciez to nie tyczy sie Goloty tylko kogos innego. Poza tym nikt nie potwierdzil tych slow.
Autor: Faraon
Data: 30-04-2011 15:26:35
Ale niezmieniajac faktu to faktycznie Gołota pomógł Góralowi a on sie wypioł na niego.
Autor: liscthc
Data: 30-04-2011 15:37:24
Faraon Też tak mi się wydaje.Mimo wszystko kibicuję Adamkowi z całego serca! A Gołota zainspirował mnie do interesowania się boksem na mniej lub bardziej poważnie.Więc szacunek należy się obu.
Autor: Faraon
Data: 30-04-2011 15:43:27
Dokładnie listhc. A mnie zainspirował MIKE TYSONE ALI i inni. POZDRAWIAM!
Autor: Whisper
Data: 30-04-2011 16:00:40
Takie źródło można sobie dobrze wiecie gdzie wsadzić ... Nie było w wywiadach = Wymysł prasy
Autor: liscthc
Data: 30-04-2011 16:07:45
Faraon Podejrzewam że po prostu dzieli nas pewna różnica wieku bo ledwie 30 w tym roku pęknie ale fakt jest faktem że poniekąd to Gołota dał mi przepustkę do zgłębienia tego sportu i zarazem poznania takich gwiazd o których piszesz.Również POZDRAWIAM.
Autor: Faraon
Data: 30-04-2011 16:12:35
Dobrze podejrzewasz bo piszesz z dziadkiem już.
Autor: lipabad
Data: 30-04-2011 16:15:34
Prawda jest taka ze Arreola sie obudzil z piwno/hamburgerowego snu i czuje sie mocny i na pewno jest mocny jednak Tomek zawsze podchodzil powaznie do pracy jaka wykonuje i jako piesciarz sie rozwinal i na dzien dzisiejszy mysle ze zwyciestwo nad Arreola przyszloby mu o wiele latwiej ale bez emocji na pewno by sie nie obeszlo takze rewanz po wrzesniowej walce mile widziany.Marketingowo tez uwazam ze bylby to strzal w dyche. Ps.Watpie zeby Arreola dlugo wytrzymal na diecie.
Autor: lipabad
Data: 30-04-2011 16:22:50
Faraon liscthc Mnie zainspirował tak jak Faraona najpierw Tyson pozniej Ali i cala reszta a jestem niewiele starszy od Ciebie 34 mam tyle,że ja od najmlodszych lat juz bylem tym sportem zafascynowany. Jak byłem młodym siurkiem i leciałem z pięściami do starszego brata to krzyczałem że Żelazny Mike nadchodzi a braciak żeby mnie sponiwierać to się smiał i mowił:chyba Michael Jackson :D:D i wtedy w moich oczach pojawiała się krew :D:D
Autor: Faraon
Data: 30-04-2011 16:26:26
lipabad! Bardzo ciekawa historia no ale ja w wieku 7 lat zaczołem interesować się hokejem co zresztą gralem 12 lat. POZDRAWIAM!
Autor: liscthc
Data: 30-04-2011 16:55:16
lipabad Fajna ta twoja historia i coś w niej jest.Ja w wieku 9 lat byłem pasjonatem tylko jednej dyscypliny sportowej(piłka nożna).Do dziś pamiętam finał z 90 roku.Lecz później przyszły inspiracje innymi sportami.Tak naprawdę to interesuje się wieloma sportami i inspirują mnie wielcy różnych sportów np. Lance Armstrong,Adam Małysz,Boris Becker,Maradona itp.
Autor: nik
Data: 30-04-2011 18:02:42
Przeciez nawet jakby Adamek wygral z Witem to by mowiono ze Wit jest past prime:)
Autor: Deter
Data: 30-04-2011 18:11:02
Jeśli chodzi o najwyższe kategorie, Amerykanie w końcu zaczynają rozumieć, że aby się wybić - muszą walczyć z Europejczykami.
Autor: stiepan
Data: 30-04-2011 19:30:17
A którz to tyle gada? Czy to ten sam Chris Arreola co po walce z Tomkiem Adamkiem powiedział że wygląda jak pieprzony shrek ! :D
Autor: gerlach
Data: 30-04-2011 20:49:15
normalne, ze nikt nie wierzy i nikt nie stawia na Adamka. na szczescie to nie puste slowa wygrywaja walki. arreola byl bezradny w starciu z adamkiem, czego najwyrazniej nie moze sobie nadal wybaczyc ;)
Autor: andrewsky
Data: 30-04-2011 20:51:06
nik Bo Vit jest past prime Nikt mi nie wmowi ze jest rownie dobry jak 8 lat temu.
Autor: liscthc
Data: 30-04-2011 21:03:59
andrewsky Vit i tak wszystkich deklasuje. Więc ja Adamkowi klasy nie będę ujmował w razie zwycięstwa.porażki zresztą też bo jestem przekonany że zostawi serce w ringu.
Autor: andrewsky
Data: 30-04-2011 21:31:13
listchc Ewentualna wygrana Adamka odniesiona nad Vitalijem to bedzie mega sukces Co nie zmienia faktu ze starszy Kliczko jest w cyklu schodzacym,a nie wznoszacym:) Co do tego serca zostawionego w ringu to ja mam watpliwosci
Autor: ManagerSilnego
Data: 30-04-2011 22:05:13
Czy św. Tomasz z Gilowic będzie szlochał w ringu po ostatnim gongu, czy też informacja od jego promotora o przelewie na konto osuszy jego łzy? Wie ktoś może?
Autor: nik
Data: 30-04-2011 23:17:17
ManagerSilnego a czy debil wie ze jest debilem?
Autor: nik
Data: 30-04-2011 23:19:15
''andrewsky Data: 30-04-2011 20:51:06 nik Bo Vit jest past prime Nikt mi nie wmowi ze jest rownie dobry jak 8 lat temu. '' jesli tak to jest pseudo mistrzem
Autor: nik
Data: 30-04-2011 23:21:29
8 lat temu dostal w pierdol, to pokazuje ze walczy z samymi emerytami lub przecietniakami typu Sosnowski
Autor: Ygnac
Data: 30-04-2011 23:30:46
Że też temu ch.... złamanemu ksywa "Silny" chce się tak w kółko pieprzyć. Spadaj stąd, śmieciu.
Autor: nik
Data: 30-04-2011 23:51:59
Ygnac masz racje, smiec
Autor: milan1899
Data: 01-05-2011 00:09:07
NIK 8 lat temu vit jako jeden z nielicznych bokserów stawil czoła niekwestionowanemu mistrzowi hw i do momentu przerwania pojedynku wygrywał na pkt dlatego określenie wpierdol pasuje tu jak Małysz do mma , spotkali się wtedy w ringu dwaj wielcy mistrzowie i gdyby sędzia nie przerwał nie wiadomo jakby się to skończyło , to ze vit jest past prime to tez raczej powinno być jasne bo kto jest w prime po 40 ? i na koniec nie wierze ze nawet 7 dodatkowych zer na koncie gorala wynagrodzi mu stracenie szacunku wśród kibiców , bo na świecie już traci a w Polsce straci na jesieni jak vit pozamuata nim ring , mógł być szanowsny mistrz na wieki pozostanie jednym z wielu którzy dla dużej kasy zrobią wszystko
Autor: liscthc
Data: 01-05-2011 00:22:24
milan1899 Skąd ta pewność że Vit pozamiata nim ring?Nie mówię że że Adamek to wygra ale nazywanie go szmatą jest zbyt wczesne.
Autor: pikawa
Data: 01-05-2011 09:06:15
milan1899 O czym Ty piszesz? Boks dla boksera to praca. Często jeden nokaut może zdecydować o przyszłości walczących. Więc nie pierdziel tu jakiś farmazonów o szacunku itp. bo to żałosne. Widzę, że wiedza niektórych ludzi o boksie jest co najmniej mglista. A wypowiedzi mają charater życzeniowy "bo na świecie już traci a w Polsce straci na jesieni jak vit pozamuata nim ring ". Przenieś się dzieciaku na onet i zabierz ze sobą Silnego.
Autor: milan1899
Data: 01-05-2011 10:10:37
liscthc pewność wynika z obserwacji dotychczasowych dokonań i analizy argumentów górla i vita , jak bym nie liczył wychodzi mi ciężkie KO na góralu, co do określenia pozamiatać ring , każdy kto był w gymie przynajmniej raz na treningu wie że chodzi o KO , w życiu nie porównałbym Adamak ze szm... ą bo tak jak wielokrotnie pisałem cały czas ogromnie szanuje go za dokonania w półciężkiej i cruiser , tylko że jednocześnie nie rozumiem jego wędrówki do HW , mam do tego prawo ??? pikawa wiem Ja nie myslę bo całe życie grałem w piłkę ale Ty postem udowodniłeś swoją wielką wiedzę na temat boksu , jak bym nie czytał , ( raz nawet przeczytałem od tyłu bo myślałem że sens jest ukryty , ale niestety nie jest )argumentu znaleźć nie mogę , a to że Adamek traci i w środowisku i wśród kibiców to nie życzenie tylko fakt
Autor: liscthc
Data: 01-05-2011 10:59:11
milan1899 Ja ci tego prawa nie odmawiam bo nie jestem władzą ustawodawczą.Mój koment miał charakter pytający. Co do przenosin do HW to może chodzi nie tylko o kasę ale jednocześnie o wyzwania.
Autor: maciej1979
Data: 01-05-2011 12:48:57
milan1899 Co ty k...wa piszesz ?Żal ci dupe ściska że mu się udało spełnić marzenia.Dostał walkę o tytuł i przy tym nieżle zarobi.A szacunek kibiców oczywiście prawdziwych ma i będzie miał obojętnie czy wygra czy przegra.,,kibice,, tacy jak ty szukający dziury w całym to parodia
Autor: DAB
Data: 01-05-2011 12:57:26
Niektórych to nie rozumiem i nawet mi się nie chce:)Nie wasza sprawa co zrobi z kasą i ile jej będzie a na szacunku takich kibiców jakich tu się często spotyka,żadnemu sportowcowi nie zależy...
Autor: nik
Data: 01-05-2011 15:05:57
''milan1899 Data: 01-05-2011 00:09:07 NIK 8 lat temu vit jako jeden z nielicznych bokserów stawil czoła niekwestionowanemu mistrzowi hw i do momentu przerwania pojedynku wygrywał na pkt dlatego określenie wpierdol pasuje tu jak Małysz do mma , spotkali się wtedy w ringu dwaj wielcy mistrzowie i gdyby sędzia nie przerwał nie wiadomo jakby się to skończyło , to ze vit jest past prime to tez raczej powinno być jasne bo kto jest w prime po 40 ? i na koniec nie wierze ze nawet 7 dodatkowych zer na koncie gorala wynagrodzi mu stracenie szacunku wśród kibiców , bo na świecie już traci a w Polsce straci na jesieni jak vit pozamuata nim ring , mógł być szanowsny mistrz na wieki pozostanie jednym z wielu którzy dla dużej kasy zrobią wszystko'' Co prawda walka byla wyrownana ale gdyby sedzia nie przerwal pojedynku to Wit pewnie by skonal w ringu w wyniku uplywu krwi lub utraty zbyt duze czesci skory na jego twarzy, nie wykazal sie odpowiednia opornoscia na kontuzje w porownaniu do Lewisa dlatego uwazam brytyjczyka za wiekszego czampiona.
Autor: stiepan
Data: 01-05-2011 20:10:03
Autor komentarza: milan1899 Data: 01-05-2011 10:10:37 liscthc pewność wynika z obserwacji dotychczasowych dokonań i analizy argumentów górla i vita , jak bym nie liczył wychodzi mi ciężkie KO na góralu, co do określenia pozamiatać ring , każdy kto był w gymie przynajmniej raz na treningu wie że chodzi o KO , w życiu nie porównałbym Adamak ze szm... ą bo tak jak wielokrotnie pisałem cały czas ogromnie szanuje go za dokonania w półciężkiej i cruiser , tylko że jednocześnie nie rozumiem jego wędrówki do HW , mam do tego prawo ??? pikawa wiem Ja nie myslę bo całe życie grałem w piłkę ale Ty postem udowodniłeś swoją wielką wiedzę na temat boksu , jak bym nie czytał , ( raz nawet przeczytałem od tyłu bo myślałem że sens jest ukryty , ale niestety nie jest )argumentu znaleźć nie mogę , a to że Adamek traci i w środowisku i wśród kibiców to nie życzenie tylko fakt. W moich oczach Tomek napewno nie straci! Dla mnie pozostanie wielkim mistrzem nawet gdy zakończy swoją karierę. Był pierwszym polskim bokserem kóry wywalczył tytuł mistrza świata w zawodowym boksie. A że lubi wyzwania i ma marzenie zostania mistrzem świata WBC w kategorii hw i jeszcze może przy tym dobrze zarobić to należy tylko przyklasnąć BRAWO! Oby było więcej takich ludzi w polsce lub wywodzących się z POLSKI. Ludzie bez marzeń i celu są nikim. Tomek nawet jak przegrasz mam nadzieje że dalej będziesz walczył z taką pasją z jaką walczyłeś do tej pory!
Autor: klaudunia1997
Data: 05-05-2011 19:55:44
Dlaczego do jasnej cholery nikt nie wierzy w Adamka bo co bo jest niski tak patrzycie tylko na wzrost i nic więcej a myślicie ze Witailj jest taki mocny może i ma mocna szczękę ale Adamek jest za to o wiele szybszy widzieliście ostatnia walkę naszego Górala był bardzo szybki i nie dawał się trafiać a jeżeli będzie uważał na ciosy kliczki i bedzie trafiał go seriami bo z tego co widziałam walkę Solisa z kliczko i co Kliczko moim zdaniem nie uderza seriami jak Góral