WEGNER OSTRZEGA HUCKA

Dodano: 16 marca 2011 18:39
WEGNER OSTRZEGA HUCKA
Rafał Kyć, Media Niemieckie
Obraz własny

Ulli Wegner, trener Marco Hucka (31-1, 23 KO) w udzielonym ostatnio wywiadzie przestrzega swojego podopiecznego przed lekceważeniem Giacobbe Fragomeniego (27-3-1, 11 KO), z którym  to naturalizowany Niemiec zmierzy się 2 kwietnia w Halle. Według szkoleniowca, 'Capitan' w pojedynku z doskonale znanym nam Włochem musi ściśle przestrzegać założeń taktycznych, aby nie wdawać się w niepotrzebne wymiany.- Styl Fragomeniego powoduje, iż Marco będzie musiał przez całą walkę być bardzo uważny - powiedział Wegner.  - Klucz do zwycięstwa w tym starciu to spokój i opanowanie. Huck wie, że jeśli chce obronić tytuł mistrza świata, zmuszony jest skrupulatnie wypełniać nasze ustalenia. Wydaje mi się, że fani, którzy w kwietnia zgromadzą się na Weber Stadion, odpowiednio go zmotywują i dodadzą mu wsparcia - zakończył niemiecki trener grupy Sauerland Event.   

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: bzzzyk
Data: 16-03-2011 22:26:05
Kurwa mam już dość tych zapewnień trenerów gdy jego podopieczny za przeciwnika wybiera sobie leszcza!!! Nie lubię Hucka ale z Fragomenim nie będzie miał wiele roboty!!!
Autor: Dominic
Data: 17-03-2011 00:51:26
Ja pierdole mają dylemat bez kitu - Fragomeni odwali to samo co z Rudym czyli znów będzie TKO lub KO na Fragomenim, on już tylko w tym momencie szuka ostatnich możliwych jak najbardziej dużych wypłat !
Autor: pankracy
Data: 17-03-2011 12:12:22
"Klucz do zwycięstwa w tym starciu to spokój i opanowanie".Akurat jest to ostatnia rzecz której bym się spodziewał po Hucku.
Kalendarz imprez