McCLOSKEY WIERZY W SWOJE SIŁY

Dodano: 8 marca 2011 17:38
McCLOSKEY WIERZY W SWOJE SIŁY
Redakcja, boxingscene
Obraz własny

Bokserski świat nie wierzy w umiejętności i szanse Paula McCloskeya (22-0, 12 KO) w pojedynku z Amirem Khanem (24-1, 17 KO), jednak on sam nie zamierza się poddać i liczy na sprawienie niespodzianki.

- Od miesiąca jestem w bardzo ciężkim treningu i już teraz złapałem wysoką formę. Szczególny nacisk nałożyłem na kondycję i muszę powiedzieć, iż czuję się bardzo mocny. Khan to świetny pięściarz i nie mam co do tego żadnych wątpliwości, jednak mogę się dobrze zaprezentować również na jego tle. Ta oferta nie przyszła do mnie przecież przypadkowo. Jestem mistrzem Europy i sam zapracowałem na swoją pozycję - powiedział Irlandczyk, który nie ukrywa, że liczy na zlekceważenie go przez Khana, który już ugaduje kontrakt na kolejny pojedynek z Timothy Bradleyem.

Przypomnijmy, że McCloskey spróbuje odebrać Amirowi pas federacji WBA dywizji junior półśredniej 16 kwietnia w Manchesterze.

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
Kalendarz imprez