BRAEHMER: CLEVERLY TO DOBRY BOKSER, ALE WYGRAM JA

Dodano: 11 lutego 2011 15:53
BRAEHMER: CLEVERLY TO DOBRY BOKSER, ALE WYGRAM JA
Rafał Kyć, Media Niemieckie
Obraz własny

Jak już Was informowaliśmy, 2 kwietnia na stadionie Wembley, dojdzie do pojedynku Jurgena Braehmera (36-2, 29 KO) z Nathanem Cleverly'm (21-0, 10 KO), którego stawką będzie dzierżony przez Niemca pas mistrza świata WBO w wadze półciężkiej. Braehmer zdaję sobie sprawę z rangi potyczki, porównując walkę z Brytyjczykiem do meczów piłkarskich pomiędzy reprezentacjami Niemiec i Anglii.

- Nie mogę doczekać się tego pojedynku. Cieszę się, iż moja walka z Cleverly'm odbędzie się na stadionie Wembley - mówił Braehmer. - Jestem wielkim fanem piłki nożnej, a na tym obiekcie reprezentacja Niemiec stoczyła z Anglią kilka ekscytujących meczów. Przegraliśmy finał mistrzostw świata w 1966 roku, jednak 41 lat później to nasz zespół był lepszy. Teraz ja będę bronił niemieckich barw. Wiem, że Nathan posiada wspaniałą technikę, jest świetnym zawodnikiem, jednak to ja jestem mistrzem świata i zrobię wszystko, aby go pokonać.

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Daro603
Data: 11-02-2011 16:34:22
Brahmer to przegra i straci swój pas Mistrza Świata WBO. Myślę że Cleverly to wygra na pkt.
Autor: kartofelek
Data: 11-02-2011 17:58:44
tamtego Wembley j (MS 1966, Euro 2006, Tomaszewski&Domarski) juz nie ma od dluzszego czasu, jest nowy stadion Clev faworytem dla mnie ale Braehmer tez ma swoje atuty
Autor: hernandez
Data: 11-02-2011 18:19:09
pierwszy raz w życiu jestem za niemcem, coś czuję że wygra
Autor: rogal
Data: 11-02-2011 18:43:12
Stawiam na Niemca. Cleverly nie pokazał jak do tej pory nic. Jurgen to solidny bijok, myślę, że przewaga siły fizycznej i doświadczenie są atutami, które dadzą mistrzowi zwycięstwo. Bardzo chętnie widziałbym wygranego w ringu z Cyganem, ale nie wiem, czy to jest do załatwienia. pozdrawiam
Autor: genco
Data: 11-02-2011 19:29:33
Cleverly to dobry bokser, ale nie sprawdza się jako sanki.
Autor: Ghostbuster
Data: 11-02-2011 20:30:23
Brahmer ma niezły styl walki ale chyba nie będzie mu pasował Cleverly, ponieważ Walijczyk jest dosyć wysoki i myślę, że tutaj lepiej sprawdziłaby się taktyka naszego Pawła Wolaka niż Brahmera, ale z drugiej strony liczę na doświadczenie Niemca.
Autor: Maynard
Data: 11-02-2011 21:46:18
Stawiam, że do tej walki nie dojdzie, a przynajmniej nie w tym terminie.
Kalendarz imprez