CIEKAWA GALA W MARCU
Dodano: 17 stycznia 2011 20:43
Autor: Redakcja, ESPN
Zdjęcie: Obraz własny
Stacja ESPN poinformowała, że na ich antenie już 18 marca dojdzie do interesującej gali. Kibice zobaczą standardowo dwa główne pojedynki.
W pierwszym z nich Demetrius Hopkins (30-1-1, 11 KO) skrzyżuje rękawice z niepokonanym Bradem Solomonem (16-0, 7 KO), który już kilku ciekawych bokserów kategorii półśredniej zwyciężył. W drugiej walce, tym razem w dywizji koguciej, Chris Avalos (18-1, 15 KO) sprawdzi się z mistrzem olimpijskim z Aten, Yanem Barthelemy (11-2, 4 KO). Na zdjęciu Demetrius Hopkins.
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: mma
Data: 17-01-2011 22:01:53
Wiem (bo przeczytałem w Wikipedii :)), że Barthelemy jest jednym z trójki, która porzuciła Kubę podczas pobytu kadry w Wenezueli. Pozostali dwaj to... Gamboa i Solis. Ot, ciekawostka, to się dzielę.
Autor: nuKER
Data: 17-01-2011 22:54:21
To rzeczywiście bardzo ciekawe, ale równie ciekawe jest to kim jest tenże czarnoskóry bokser o jakże znanym nazwisku?
Autor: mma
Data: 17-01-2011 23:53:18
nuKER Zgrywasz się, więc nie komentuję
Kalendarz imprez
