OLIMPIJSKIE NADZIEJE JUŻ W USA

Dodano: 12 listopada 2010 09:26
OLIMPIJSKIE NADZIEJE JUŻ W USA
Redakcja, Informacja własna
Sylwester Wosko

Karolina Michalczuk, Karolina Graczyk oraz Lidia Fidura są już w USA, gdzie  w dniach 16–21 listopada w Kalifornii wezmą udział w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim. Oprócz Polek, w turnieju wezmą udział zawodniczki ze Stanów Zjednoczonych, kanady, Hiszpanii oraz Węgier. Nasze pięściarki są pod opieką trenera Leszka Piotrowskiego.

Zanim nasze panie staną w ringu, na zaproszenie organizacji "Polish-American Sports Association" spędzą 4 dni w Nowym Jorku, głównie zwiedzając miasto i okolice. Aby nie stracić formy przed zawodami, skorzystają w międzyczasie z Global Boxing Gym jako obiektu treningowego.

Więcej informacji: Karolina Michalczuk
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: lukaszenko
Data: 12-11-2010 09:46:36
hehe..nie no daj spokoj..trzymamy kciuki za Karoline chyba;)))))))
Autor: ragnos
Data: 12-11-2010 10:15:45
No faktycznie, niezgodna z regulaminem... Bez komentarza
Autor: ziom99
Data: 12-11-2010 11:13:50
ragnos to nie było śmieszne... bardzo dobrze, że post został ocenzurowany
Autor: ragnos
Data: 12-11-2010 11:24:31
ziom99 Nie mial byc smieszny, tylko zartobliwy, z przymruzeniem oka i zachowaniem dystansu. Nie implikowal zadnych sugestii czy czegokolwiek, a jedynie odnosil sie do zdjecia. Ktos tu jest przewrazliwiony..
Autor: ragnos
Data: 12-11-2010 11:31:38
Zawsze sie zastanawiam, dlaczego kiedy mowi sie w sposob zartobliwy badz przesmiewczy z facetow, wytykajac im damskie cechy czy zachowania nikt sie nie oburza, a kiedy sprawa dotyczy kobiet, wszyscy staja sie smiertelnie powazni i wszedzie doszukuja sie obrazliwych aluzji, zapominajac co to jest zart, dystans, itp.. Wiecej luzu i wyczucia, apeluje.
Autor: ragnos
Data: 12-11-2010 11:32:31
*o facetach
Autor: darker
Data: 12-11-2010 11:58:04
Nie czytałem postu ragnosa,ale domyslam sie,czego dotyczyl.Karolina wyglada na tym zdjeciu jak Karol i gdybym nie wiedzial,ze to ona,nawet przez sekunde bym nie przypuszczal,ze to kobieta...Ragnos,to sie nazywa polityczna poprawnosc,czyli cenzura.Twoj zart prawdopodobnie zakwalifikowano by jako seksistowski i uwierz mi,w takiej Hiszpanii juz by ci nie bylo do smiechu.
Autor: DonArturJr
Data: 12-11-2010 23:51:46
zgadzam się z darkerem ale ona nie jest od wyglądania tylko od boksowania ^^
Kalendarz imprez