GLOBAL BOXING WE WSPÓŁPRACY Z PACO LUBLIN

Dodano: 6 listopada 2010 12:45
GLOBAL BOXING WE WSPÓŁPRACY Z PACO LUBLIN
Redakcja, Informacja własna
Obraz własny

Już od 16 listopada w Klubie Sportowym "Paco" Lublin, przebywał będzie "Team" Kamila Łaszczyka, który przygotowuje się do swojego debiutu na profesjonalnych ringach. Warto przypomnieć, że ten 19-letni pięściarz reprezentuje barwy grupy Global Boxing, której promotorem jest Mariusz Kołodziej. Debiut Łaszczyka przypadnie na 19 grudnia, podczas gali w Białymstoku.  Nad przygotowaniami Łaszczyka będzie czuwał Piotr Wilczewski, który jest wciąż czynnym pięściarzem i obiecującym szkoleniowcem. To właśnie trener Wilczewski wprowadzi młodego Wrocławianina w tajniki boksu zawodowego. Przygotowania będą możliwe, dzięki właścicielowi lubelskiego ośrodka, panu Andrzejowi Stachurze.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że nawiązaliśmy współprace z ośrodkiem pana Stachury. Tam rodzi się przyszłość polskiego boksu, wspaniałe zaplecze. Trener Władysław Maciejewski to doświadczony szkoleniowiec, który prowadzi wielki talent jak Łukasz Maciec oraz naszą nadzieje Olimpijską Karolinę Michalczuk. Na miejscu jest też trener Ryszard Murat, który ciężko pracuje z najmłodszymi. Piotrek Wilczewski będzie miał warunki do pracy, na czas kiedy zakończymy sprawy związane z otwarciem własnego gymu. Kamil potrzebuje teraz spokoju, tam będzie miał wszystko, będzie w dobrych rękach. Piotrek Wilczewski też nie powiedział ostatniego słowa jeżeli chodzi o występy ringowe, mamy klika ciekawych opcji, jeżeli chodzi o występy "Wilka". Wybierzemy tą najwłaściwszą, która pozwoli Piotrowi na ukoronowanie swojej bogatej kariery - powiedział Marcin Mlak, menedżer obu pięściarzy.

Więcej informacji: Kamil Łaszczyk
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: mentorboksu
Data: 06-11-2010 13:50:06
No i jest odpowiedź na kłopoty Wacha, Wilczewskiego, Łaszczyka. Masternak zwiazany z Gmitrukiem musi poczekać do czasu aż bedzie wolny.Tylko czy Wik we współpracy z PACO ,,wytrzyma konkuręcje,, z innymi promotorami ? Zobaczymy jak rozwinie sie kolejna grupa zawodowa.
Autor: jan
Data: 06-11-2010 14:09:17
Nie sądzę aby global boxing i ochikara gmitruk team jakoś walczyły czy niezdrowo konkurowały. Po obu stronach są normalni, nie zawistni ludzie, na pewno znajdą sposób na współpracę, a nie konkurencję. jak dla mnie to więcej ich łączy niż dzieli.
Kalendarz imprez