BIKA ZDYSKWALIFIKOWANY!

Dodano: 1 sierpnia 2010 03:01
BIKA ZDYSKWALIFIKOWANY!
Łukasz Furman, Informacja własna
Obraz własny

Niczym Arthur Abraham swoją walkę przegrał przed momentem zwycięzca trzeciej edycji programu "The Contender", Sakio Bika (28-4-2, 19 KO).

Kameruńczyk już w pierwszej minucie rzucił na deski Jeana Paula Mendy (29-0-1, 16 KO), ale gdy ten jeszcze klęczał, nieoczekiwanie "Skorpion" pociągnął jeszcze potwornym podbródkiem, nokautując ciężko bezbronnego Francuza. Doświadczony sędzia Joe Cortez nie miał żadnych wątpliwości i zdyskwalifikował Bikę. Tym samym półprzytomny Mendy został oficjalnym pretendentem federacji IBF kategorii super średniej.

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: PanJanekTygrys
Data: 01-08-2010 03:30:09
Takich palantow powinno sie dyskwalifikowac na 2-3 lata. Boks to nie MMA.
Autor: ponys
Data: 01-08-2010 03:32:04
qwa a stawiałem na Bike co za palant z niego
Autor: georgedawid
Data: 01-08-2010 03:42:32
Adrenalina i chęć zwycięstwa, czasami nie można zatrzymać taki cios. To wina sędziego, z reszto Cortez ostatnio popełnia gafy.
Autor: Adam89
Data: 01-08-2010 04:13:16
Przed chwilą pokazali tą walkę i co tu dużo mówić, cios wyraźnie spóźniony, bezdyskusyjna dyskwalifikacja.
Autor: PanJanekTygrys
Data: 01-08-2010 09:37:50
Georgedawid, O czym Ty mowisz?Jaka wina sedziego? Nie ogladalem tej walki,ale chyba byla komenda stop/break,czyz nie? A skoro zawodnik oddaje cios po komendzie break i przeciez widzi ze jest knock down-ze przeciwnik kleczy to o co Ci chodzi. Sedzia przerwal walke,nastapil faul,wiec zdyskwalifikowal zawodnika.Zrobi wszystko to co do niego nalezalo. Co wedlug Ciebie mial jeszcze zrobic?Mial sie tam miedzy nich rzucic jak Tomaszewski na Wembley?
Kalendarz imprez