LEWKOWICZ: DECYZJĘ PAVILKA CHCEMY OTRZYMAĆ NA PIŚMIE
Dodano: 9 maja 2010 10:32
Autor: Rafał Kyć, boxingscene.com
Zdjęcie: Sylwester Wosko
Podczas sobotniej transmisji HBO (gala Williams - Cintron), komentator Larry Merchant poinformował publiczność, że Kelly Pavlik (36-2, 32 KO) zrezygnował z prawa do walki z posiadaczem pasów WBO/WBC w kategorii średniej, Sergio Martinezem (45-2-2, 24 KO), jednak żaden z obozów oficjalnie nie potwierdził tej wiadomości. Sampson Lewkowicz, menadżer Martineza, decyzję Pavlika chce dostać na piśmie.
- Team Pavlika to rozsądni ludzie. Wiem, że jeżeli podejmą decyzję to otrzymamy jej potwierdzenie na piśmie. Wydaje mi się, że to co powiedział komentator HBO stworzone było pod publikę, lecz na nas takie chwyty nie działają - zakończył Lewkowicz.
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: lukaszenko
Data: 09-05-2010 14:17:44
Nie sadze aby Pavlik chial rewanzu z Martinezem..Dzis Pavlik potrzebuje kilku walk na odbudowanie jak po Kacie..Przeczucie mi jednak podpowiada ze to poczatek konca Ducha..
Autor: Likers
Data: 09-05-2010 16:14:15
Jeśli Pavlik nie podejmie rewanżu to jest dla mnie ciota. Bardzo go lubiłem, nie wiem co się stało z jego super skutecznym stylem z walk Taylorem. Chyba powinien przejść do super średniej bo w średniej są za szybcy dla niego. A cios ma nawet na junior ciężką więc to jest chyba 1 opcja dla niego. Ale powinien spróbować odzyskać pasy jak na prawdziwego mistrza przystało.
Autor: ZelaznyMike
Data: 09-05-2010 16:29:49
Pavlik boi się rewanżu ze względu na limit wagowy.Chciał walczyć w limicie super średniej o pasy w średniej , a przecież Martinez nie jest taki głupi i się na to nie zgodzi.Zapewne teraz pójdzie do super średniej , kilka walk na odbudowanie i będzie polował na jakiś pas mistrzowski.Natomiast z Martinezem jest inna sprawa.Może być rewanż z Williamsem , może być bardzo fajna walka z Mayweatherem , tylko tu mógłby być przeszkodą limit wagowy.Może nawet walka z Pacquiao , gdy ten nie dogada się z Floydem.Wtedy byśmy widzieli w ringu dwóch niemal identycznych zawodników.Martinez ma przed sobą dość ciekawą przyszłość.
Autor: krzysio299
Data: 09-05-2010 17:59:41
Pavlik powinien teraz zawalczyc z kims słabszym, odbudowac sie psychicznie i dopiero zawalczyc rewanz z Martinezem albo z Wiliamsem. Co jak co, ale Pavlik jeszcze wcale sie nieskonczył.
Autor: barteksz300
Data: 09-05-2010 21:36:40
Jak czytałem pare dni temu , to Martinezowi najbardziej zależy na rewanzu na Margarito , przeciez Martinez przegrał przez Nokaut. I to jest jego cel numer jeden. a dwa drugie lece to rewanz z Williamsem i Pavlikiem.
Autor: glaude
Data: 10-05-2010 09:56:12
Martinez powinien zawalczyć z Williamsem. Teraz sędziowie juz nie będą tak łaskawi dla Paula- a pięściarsko jest między nimi przepaść na korzyść Sergio.
Kalendarz imprez
