SNARSKI: NIE BĘDĘ JAK HOPKINS

Dodano: 22 listopada 2009 02:03
SNARSKI: NIE BĘDĘ JAK HOPKINS
Paweł Kuczyński, Informacja własna
Obraz własny

- Czułem, się tu dziś jak za dawnych lat, na meczu Polska - Stany Zjednoczone w 1992 roku.- przyznał po zejściu z ringu Dariusz Snarski (29-30, 6 KO), który w sobotni wieczór na gali w Białymstoku wypunktował Gruzina Nugzara Margvelashviliego (17-7, 7 KO) w pojedynku o pas UBO wagi lekkiej.Popularny "Snara", dla którego wczorajszy występ miał być ostatnim w karierze, nie wykluczył, że z zawieszeniem rękawic na kołku trochę jednak jeszcze poczeka.- Jest oferta dobrej walki w Polsce, ale nic więcej w tej kwestii nie powiem. To była moja jedna..... z ostatnich walk (śmiech).- powiedział Snarski- Nie wiem, co będzie po nowym roku, zobaczymy. W grudniu skończę 41 lat, w takim wieku nie wypada boksować. Hopkins co prawda boksuje mając 45 lat, ale nie porównuję się do niego. W wagach cięższych boksują trochę wolniej, tutaj jest jeszcze większe tempo, trzeba mieć kondycję.

Zapytany przebieg starcia z Margvelashvilim jeden z najbardziej doświadczonych polskich zawodowców odparł:- Przeciwnik starał się rozstrzygnąć walkę jednym ciosem. Jak zaczął we mnie wpadać, to mi pasowało. Przepuszczałem jego ciosy i kontrowałem sytuację. Choć muszę przyznać, że nie lubię uciekinierów. Miałem takiego na mistrzostwach świata w Tampere w walce o medal, gdzie przeciwnik uciekał, uciekał i mnie wypunktował. W końcówce Gruzin rzucił się jeszcze na mnie, ale to były desperackie ataki. 

Więcej informacji: Dariusz Snarski
Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: endriu
Data: 22-11-2009 18:45:48
Brawo Darek! Powiem tak,,gdyby Gołota miał taki CHARAKTER jak Ty byłby MŚ
Autor: lukaszenko
Data: 22-11-2009 18:55:09
mistrzem UBO??
Autor: endriu
Data: 22-11-2009 20:55:10
No no oglądam snarę już parę lat umijęttnoci to jedna sprawa ale jego serce do rywalizacji to inna sprawa Myślę że on boksuje tak jak ja łowie ryby, to jego pasja Raczej nie boksuje dla pieniędzu.Myślę że uprawia ten sport z miłości w przeciwieństwie do innnch sorry za błędy!!!!!!!!!!!
Kalendarz imprez