LENNOX STAWIA NA HAYE'A

Dodano: 29 października 2009 05:24
LENNOX STAWIA NA HAYE'A
Michal Koper, BBC
Obraz własny

Ostatni brytyjski mistrz wagi ciężkiej Lennox Lewis wierzy w swojego rodaka, byłego króla kategorii cruiser Davida Haye (22-1, 21 KO), który 7 listopada skrzyżuje rękawice z potężnym czempionem wszechwag federacji WBA, mierzącym 213 cm, Nikołajem Wałujewem (50-1, 34 KO). - David będzie walczył z wielkim gościem. Musi wykorzystać jego słabości, a słabe punkty Wałujewa to szybkość i ruchliwość.- powiedział w wywiadzie dla BBC o zbliżającej się mistrzowskiej próbie "Hayemakera" Lewis- Będzie musiał być dużo szybszy i boksować mądrze, by mieć pewność, że nie przyjmie jakiegoś niepotrzebnego ciosu. To będą kluczowe sprawy dla tej walki. David wygra, ale musi być cały czas w ruchu, powinien się ruszać i trafiać Wałujewa.

Zapytany o to, czy sam nie myśli o ponownym założeniu rękawic, 44-letni już dziś Lewis, prowokacyjnie "puszczając oko", odparł:

- Nie, nic nie jest w stanie zmusić mnie do powrotu na ring...

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: odyniec
Data: 29-10-2009 07:14:30
daj rewanz Witkowi
Autor: odyniec
Data: 29-10-2009 07:24:40
a tak na powaznie to nie odkryl ameryki kazdy to wie tylko nikt nie wie czy Haye jest w stanie powstrzymac sie od otwartej wojny i kopania sie z kobyłą
Autor: lukaszenko
Data: 29-10-2009 08:19:05
Szacun dla Lenoxa bo byl najlepszy..
Autor: Dudas
Data: 29-10-2009 10:40:59
Nie ma co wracać. Lewis to dojrzały, siwiejący już facet. Nie skusi go żadna kasa, bo wie że jego czasy dawno minęły.
Autor: Redon
Data: 29-10-2009 11:22:13
Lennox wyróżnia się od wielu bokserów tym, że potrafi trzeźwo i mądrze spojrzeć na to co ma się przed sobą. Krótko - nie jest głupi i nie pójdzie na żaden hajs za powrót. Nikt nie chciałby widzieć kolejnej upadającej ikony bo nie potrafiła NIE ZROBIĆ tego jednego głupiego kroku za dużo. Czy Haye może pokonać Wałujewa ? Jak dla mnie, szanse na obalenie tego niedźwiedzia na matę przez Hayemakera jest niemal równe zeru. A na punkty nie wygra - Willkommen Zum Deutschland ;)
Autor: waden15
Data: 29-10-2009 15:08:19
Redon Czagajew jakoś wygrał na punkty:) Czytając tak te wywiady z różnymi fachowcami, byłymi bokserami itd. o niektórych walkach takich jak ta, to dochodzę wniosku że nic się nie dowiem z tego bo mówią o banałach i ja już bym powiedział w ciekawszy sposób o tej walce
Autor: capricornxxx
Data: 29-10-2009 15:39:00
A kogo mają pytać? Panów "znawców" z portali internetowych? By
Autor: waden15
Data: 29-10-2009 15:40:46
capricornxxx Chodziło mi o to że od fachowców czegoś się wymaga, a jak cały czas słyszę proste banały wszystkim ogarniętym znane, to tracą szacunek do tych ludzi...
Autor: capricornxxx
Data: 29-10-2009 16:01:48
A co taki Lewis ma powiedzieć? Nie wygłosi ci odczytu o "przewadze szybkości nad wymiarem ciała ludzkiego". Chyba lepiej popytać takich, którzy zajmują się boksem bardziej analitycznie. Tyle, że takich niewielu może chcieć czytać.
Autor: ciuny
Data: 29-10-2009 19:10:12
Siema, wie ktoś moze na jakim kanale będzie mozna zobaczyć walke haye'a??
Kalendarz imprez