RJJ - GREEN: BĘDZIE GŁOŚNO
Dodano: 21 sierpnia 2009 09:14
Autor: Michal Koper, fightnews.com
Zdjęcie: Obraz własny
Dwie hale w rejonie Sydney mieszczące odpowiednio 20 i 12 tysięcy widzów są rozpatrywane jako możliwe areny planowanego na 21 listopada starcia byłego mistrza świata czterech kategorii wagowych Roy’a Jonesa Jr (54-3, 40 KO) z australijskim ex-czempionem w wag średniej i półciężkiej Danny Greenem (27-3, 24 KO).
RJJ: GREEN TO ŚWIETNY ZAWODNIK >>Jones Jr na gali w Biloxi dał w minioną sobotę lekcję boksu Jeffowi Lacy. Podczas tej samej imprezy Green zdobył pas IBO w limicie 200 funtów, pokonując Julio Cesara Domingueza.
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Daw
Data: 21-08-2009 09:35:46
Zrobi z Greenem to samo co z Lacym lub na pumkty go rozjedzie!!!
Autor: odyniec
Data: 21-08-2009 11:14:49
wlaka Green -Adamek moglaby sie sprzedac?
Autor: tonka
Data: 21-08-2009 15:29:11
@odyniec Chyba nie, a jeżeli, to tylko w Newark, w taki sposób, jak pojedynki z Banksem czy Cunnem. Coś pomiędzy jednym a drugim, myślę. Ale czy Tomkowi na takich rzeczach teraz zależy? Jestem przekonany, że już chce, a nawet musi szukać walk takich jak z B-Hopem, o kasą i sławę. Fakt, Green ma więcej sukcesów na koncie niż Cunn a tym bardziej Banks, ale to nazwisko raczej nie poraża boksersko. Skromnie sądzę, że nie byłby to najlepszy pomysł.
Kalendarz imprez
