OLA AFOLABI - TROY ROSS ?

Dodano: 24 kwietnia 2009 17:45
OLA AFOLABI - TROY ROSS ?
Piotr Momot, ESPN
Obraz własny

Przez pewien czas mówiło się, że Ola Afolabi (14-1, 6 KO) będzie kolejnym rywalem Tomasza Adamka. Teraz jednak wygląda na to, że sensacyjny pogromca Enzo Maccarinelliego zmierzy się ze zwycięzcą czwartej edycji programu "The Contender" Troyem Rossem (21-1, 15 KO). Do pojedynku miałoby dojść 20 czerwca na terenie Kanady.

Afolabi jest posiadaczem tymczasowego pasa mistrzowskiego federacji WBO kategorii junior ciężkiej. Chęć transmitowania walki zgłosiła już telewizja Versus. Jeśli negocjacje z obozem Rossa nie zakończą się pomyślnie, to Afolabi będzie bronił tytułu 27 czerwca przeciwko Denisowi Lebiedewowi (17-0, 12 KO).

Udostępnij: FacebookXInstagramMessengerWhatsApp
KOMENTARZE
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: FANBOX
Data: 24-04-2009 18:05:35
No to Afolabi pożegna się z tytułem tymczasowym a mógł wygrać oficjalny bo z Ramirezem miał szansę.
Autor: lufio
Data: 24-04-2009 18:59:32
niech walczy Afolabi o stały WBO a potem niech Adamek probuje unifikowac
Autor: rado
Data: 24-04-2009 19:17:02
Jeśli dojdzie do takiego pojedynku,morze być ciekawie,Afolabi będzie miał okazje się wykazać,czy jego ostatnia wygrana to nie był tylko przypadek,ta walka dla Troya tez będzie miała wielkie znaczenie jeśli wygra każdy będzie się z nim liczył,czekam na tą walke.
Kalendarz imprez