CONTENDER - EPIZOD SIÓDMY
Dodano: 22 stycznia 2009 15:51
Autor: Łukasz Furman, Informacja własna
Zdjęcie: Obraz własny
Rico Hoye (21-2, 15 KO) to najbardziej utytułowany pięściarz czwartej serii programu The Contender, w którym rywalizują zawodnicy kategorii cruiser. Były dwukrotny pretendent do tytułu wagi półciężkiej pokonał po pięciu najsłabszych w turnieju rundach Michaela Alexandra (12-3, 8 KO).
Pojedynek obfitował w klincze i przepychanki, z których lepiej wychodził bardziej doświadczony Hoye. Po ostatnim gongu sędziowie punktowali jednogłośnie na jego korzyść 48-47 i dwukrotnie 49-46.
W kolejnych walkach na przeciw siebie staną:
Felix Cora Jr vs Troy Ross
Akenyemi Laleye vs Alfredo Escalara
Deon Elam vs Ehinomen Ehikhamenor
Rico Hoye vs Ryan Coyne
KOMENTARZE
ZOSTAW SWÓJ KOMENTARZ
Zaloguj się lub zarejestruj się, aby skomentować ten artykuł...
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: Piachotropina
Data: 22-01-2009 16:59:29
ja to się zastanawiam kto dokonuje selekcji do tego turnieju! Bo jak z bicza strzelił to ten Contender do niczego nie prowadzi,a zamiast dobrych prospektów w stylu Kirklanda,Alexandera to startują w nich takie rozjechane bokserzyny jak Hoye,Felix Cora Jr! W efekcie tego turniej ten nic nie przynosi i niewiele wnosi do świata bokserskiego! Jedynie edycja z Manfredo,Smithem,Morą,Gomezem coś tam wniosła! Przydaliby bardziej perspektywiczni zawodnicy w tym turnieju,bo tak to nawet nie warto śledzić! Moim faworytem jest Felix Cora Jr.
Autor: josh
Data: 22-01-2009 17:33:55
ciekawe czy w nastepnej edycji beda brac udzial zawodnicy wagi ciezkiej . szkoda ze polsat pokazywal tylko pierwsza edycje ,ale moze inna telewizja sie tym zainteresuje
Autor: Mora
Data: 29-01-2009 08:23:09
No niestety Felix Cora odpadł po tym jak Ross znokautował go w drugiej minucie pierwszej rundy. Szkoda.
Kalendarz imprez
