Jest nam niezmiernie miło poinformawać, że w serwisie BOKSER.ORG od dzisiaj rusza oficjalnie nowy dział - Encyklopedia boksu. Jest to unikalna inicjatywa w polskim internecie, nie znajdziecie takiego kompendium wiedzy na żadnej innej bokserskiej stronie. Encyklopedia bedzie dostępna na stałe z naszego górnego paska menu, możecie też skorzystać z tego linku. Administratorem działu jest Łukasz Dynowski, znany z prowadzenia seriwsu internetowego o znanych bokserach i wielkich walkach.
Encyklopedia zawiera aktualnie ponad 40 haseł, jest u poczatku swego powstania, wkrótce możecie sie spodziewać dużo więcej. Każde z haseł, podobnie jak wiadomości na naszej stronie, może być komentowanie, jeśli więc macie pytania, zapraszamy do dyskusji.
Jeśli macie propozycje haseł, lub sami chcielibyście opracować jakieś hasła, kontaktujcie się bezpośrednio z Łukaszem Dynowskim na adres: lukasz.dynowski@bokser.org.
KOMENTARZE ZE STARSZEJ WERSJI SERWISU
Autor: menyy
Data: 05-01-2009 15:15:42
Czy dopuscicie uzytkownikow do tworzenia nowych hasel (oczywiscie po sprawdzeniu przez administratora) ? Cos na wzor wikipedii? Mogloby to przyczynic sie do szybszego rozwoju tego fajnego projektu ? Pozdrawiam i gratuluje pomyslu
Autor: barkley
Data: 05-01-2009 16:29:56
Tak, za jakiś czas otworzymy taką możliwość, ale to trochę potrwa. W międzyczasie każdy może dołączyć do projektu, kontaktując sie wcześniej z Łukaszem Dynowskim.
Autor: Invisible
Data: 05-01-2009 16:35:11
Rewelacja ;)
Autor: czerwony
Data: 05-01-2009 18:48:33
ale jazda! no, no...bokser.org to prawdziwy hegemon na polskim podwórku, czekam kiedy będziecie wydawać encyklopedię na papierze... ;)
Autor: barkley
Data: 05-01-2009 22:25:38
Jak się zbierze odpowiednio dużo haseł, i będzie gdzie to wydrukować, to na pewno to zrobimy.
Autor: czerwony
Data: 05-01-2009 23:00:10
gdzie to nie problem ;) problem za ile i kto to sprzeda, żeby zwróciły się chociaż koszty :) w każdym razie, jeśli potrzeba, to służę pomocą przy składaniu tego do druku. mam też pytanko odnośnie samej encyklopedii: rozumiem, że hasła mają krążyć wokół szeroko-pojętego-świata-boksu? czyli np. hasło o ryszardzie kapuścińskim jako vice-mistrzu warszawy juniorów z 46 roku wchodzi w grę? ;) i inne takie "dziwactwa"? np. hasło o najlepszej pracy socjologicznej poświęconej ghettom i środowisku czarnoskórych bokserów z chicago?
Autor: ArkaGdynia
Data: 05-01-2009 23:28:52
Napiszcie co to jest unifikacja w boksie. Pamiętam, że jak pierwszy raz wszedłem na tę stronę to nie znałem tego hasła, a dosyć często się pojawia.
Autor: czerwony
Data: 06-01-2009 00:18:30
:):):)::):):):):):):):):):)
Autor: judamm
Data: 06-01-2009 02:42:44
Jak rozbudujecie encyklopedie to zamontujcie wyszukiwarkę.
Autor: barkley
Data: 06-01-2009 09:13:43
Czerwony, dzięki za oferte pomocy. Co do Ryszarda Kapuścińskiego, to nie pojawi sie on w encyklopedii, ale w innym dziale nad którym pracujemy, a który niedługo zostanie uruchomiony: Biografie. Start już za 2-3 tygodnie. Judamm, co do wyszukiwarki, to jest funkcja wyszukiwania na górze po prawej, nad panelem logowania. Nie działa to jeszcze tak że szuka tylko na stronce, ale to zrobimy, wtedy bedziecie mogli przeszukać każde słowo na bokser.org.
Autor: Toniczek
Data: 06-01-2009 11:28:36
Pięknie że istnieje taka Instytucja jak BOKSER. ORG.Pozdrawiam