POKŁÓCONY Z PROMOTOREM MILLER WYPADA Z WALKI Z CHISORĄ

Redakcja, Instagram

2024-11-26

Wygląda na to, że Derek Chisora (35-13, 23 KO) i promujący go Frank Warren muszą szukać innej opcji. Niemal pewna - wydawało się - walka z Jarrellem Millerem (26-1-2, 22 KO), już raczej jest skasowana na dobre.

Miller od lat współpracuje z Dmitry Salitą, ale już kilka razy próbował ten kontrakt promotorski zerwać. Nie udało mu się, a teraz znów mocno na niego narzeka. I wprost przyznaje, że starcie z Chisorą jest już nieaktualne.

- Chisora chciał walczyć, ja bardzo chciałem walczyć, ale nasz pojedynek jest już nieaktualny. Walki nie będzie przez tego "śmiecia" Dmitry Salitę. W życiu nie spotkałem drugiego tak złego człowieka jak on. Nie ma na ziemi drugiej tak złej osoby jak on - powiedział podrażniony Miller w krótkim nagraniu wideo.

Warren już działa i prawdopodobnie do końca tygodnia przedstawi nowego przeciwnika dla Chisory. Gala ma odbyć się 8 lutego w Manchesterze.