POLSKI LODZIK PRZED 23

To była najlepsza walka polsko-polska zeszłego roku. A już jutro doczekamy się rewanżu.

Faworyzowany Mateusz Polski (6-1, 3 KO) przegrał nieoczekiwanie z kickbokserem Janem Lodzikiem (9-0, 2 KO) na punkty. Zdołał odbudować się jednym zwycięstwem, ale Jan od października już nie boksował.

Podczas jutrzejszej gali w Karlinie dojdzie do drugiej odsłony ich rywalizacji. Poniżej prezentujemy - minut po minucie - plan imprezy i transmisji telewizyjnej.

Polsat Sport Fight
19:10 - Marek Kurtyka (1-0) vs Jakub Kotlewski (debiut)
19:35 - Mykola Nomerowskij (6-0, 4 KO) vs Robert Postrzygacz (1-3)

Polsat Sport Fight i Super Polsat
20:10 - Filip Wąchała (debiut) vs Daniel Nowak (0-2)
20:45 - Kacper Meyna (12-1, 8 KO) vs Pavel Sour (19-21, 11 KO)
21:40 - Dominik Harwankowski (12-0, 3 KO) vs Radomir Obrusniak (7-1, 2 KO)
22:45 - Jan Lodzik (9-0, 2 KO) vs Mateusz Polski (6-1, 3 KO) - o pas WBC Francophone wagi półśredniej